Proprietăți unice: 209
Proprietari: 8
Agenție

2 luni în urmă

450 €
/ lună 11.84 € / mp / lună

spatiu pentru birouri cu 2 camere in Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

38 mp utili
Agenție

2 luni în urmă

450 €
/ lună 10 € / mp / lună

196799-Inchiriere spatiu, Zona The Office, Cluj ...

Mărăști, Cluj-Napoca

45 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

3.360 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spatiu comercial , 112 mp zona Marasti, Cluj

Mărăști, Cluj-Napoca

112 mp utili
1977

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

1.400 €
/ lună
1.600 €
10 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial ideal pentru alimen ...

Mărăști, Cluj-Napoca

140 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

950 €
/ lună 27.94 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat | zona Ultracentr ...

Mărăști, Cluj-Napoca

34 mp utili
1900
Agenție

2 luni în urmă
6

1.999 €
/ lună 18.17 € / mp / lună

Inchiriere spatiu medical 110 mp Str. Decebal, ...

Mărăști, Cluj-Napoca

110 mp utili
2013
Agenție

2 luni în urmă
1

350 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Spatiu comercial 22 mp de inchiriat Piata Maras ...

Mărăști, Cluj-Napoca

2.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

35 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren,1400 mp +aut c-tieP+E Apahida-Corpadea 35 ...

Mărăști, Cluj-Napoca

1.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

1.940 €
/ lună 38.80 € / mp / lună

Spatiu de birou, 8 persoane, modern, zona Ultra ...

Mărăști, Cluj-Napoca

50 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
12

1.950 €
/ lună 11.82 € / mp / lună

Spatiu comercial ideal servicii in zona central ...

Mărăști, Cluj-Napoca

165 mp utili
2020
Agenție

3 luni în urmă
6

800 €
/ lună 15.69 € / mp / lună

Spatiu comercial 51mp BLOC NOU Marasti Fabricii

Mărăști, Cluj-Napoca

51 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

1.350 €
/ lună 16.88 € / mp / lună

Spatiu comercial + locuinta/birou l 80 mp utili ...

Mărăști, Cluj-Napoca

80 mp utili
2015
Agenție

3 luni în urmă
6

580 €
/ lună 9.21 € / mp / lună

Spatiu Open-Space, 65mp, zona Piata 1 Mai

Mărăști, Cluj-Napoca

63 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

2.000 €
/ lună
2.420 €
14.29 € / mp / lună

Showroom str Bucuresti

Mărăști, Cluj-Napoca

140 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

630 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 63 mp utili, situat in c ...

Mărăști, Cluj-Napoca

63 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
4

1.000 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat - Marasti zona T ...

Mărăști, Cluj-Napoca

145 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

190 €
/ lună 7.60 € / mp / lună

Spa?iu de birou, 25 mp, zona P-?a 1 Mai

Mărăști, Cluj-Napoca

25 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

1.400 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spa?ii de depozitare / produc?ie / distribu?ie ...

Mărăști, Cluj-Napoca

200 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

250 €
/ lună 8.06 € / mp / lună

Spa?iu de birouri de 31mp de inchiriat in zona ...

Mărăști, Cluj-Napoca

31 mp utili
2015
Agenție

3 luni în urmă
7

8.625 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Cladire birouri Clasa A/ 500 mp/ 750 mp

Mărăști, Cluj-Napoca

750 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

1.100 €
/ lună 22 € / mp / lună

Spatiu comercial, 50 MP, zona OMV Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

50 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
7

7.576 €
/ lună 12.91 € / mp / lună

SPATIU DE BIROURI DE INCHIRIAT | MARASTI | CLUJ ...

Mărăști, Cluj-Napoca

587,35 mp utili
2005
Agenție

4 luni în urmă
2

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, zona excelenta i ...

Mărăști, Cluj-Napoca

100 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
1

35.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spa?ii de depozitare / produc?ie / distribu?ie ...

Mărăști, Cluj-Napoca

5.000 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
1

5.500 €
/ lună 28.35 € / mp / lună

Spatiu comercial 194 m2 in Marasti vitrina stra ...

Mărăști, Cluj-Napoca

194 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
1

5.500 €
/ lună 28.35 € / mp / lună

Spa?iu comercial 194 m2 in Mara?ti vitrina stra ...

Mărăști, Cluj-Napoca

194 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
1

740.000 €
/ lună 829.60 € / mp / lună

Teren intravilan pentru construirea unui imobil ...

Mărăști, Cluj-Napoca

892 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

De inchiriat sp.com. 70 mp

Mărăști, Cluj-Napoca

70 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
11

420.000 €
/ lună 873.18 € / mp / lună

0% Comision! Teren intravilan cu casa., 481 mp, ...

Mărăști, Cluj-Napoca

481 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

850 €
/ lună 12.14 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat zona pia?a Mara?t ...

Mărăști, Cluj-Napoca

70 mp utili
2000