Proprietar
Proprietăți unice: 100
Proprietari: 8
Agenție

9 luni în urmă
4

9.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala renovata-incinta CUG

Iris, Cluj-Napoca

Agenție

9 luni în urmă
12

8.712 €
/ lună
7.200 €
7.26 € / mp / lună

Hala productie / 1000 KVA / Depozitare

Iris, Cluj-Napoca

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

2.398 €
/ lună 9.02 € / mp / lună

Spațiu Comercial, Depozit de inchiriat Clu ...

Iris, Cluj-Napoca

266,5 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
6

2.590 €
/ lună 13.28 € / mp / lună

Spatiu comercial in zona strazii Oasului

Iris, Cluj-Napoca

195 mp utili
5E
Agenție

10 luni în urmă
13

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu depozitare de 100mp, cu parcare, de inch ...

Iris, Cluj-Napoca

Agenție

10 luni în urmă
6

2.516 €
/ lună
2.080 €
19.35 € / mp / lună

Spatiu comercial, 130 mp utili, situat in zona ...

Iris, Cluj-Napoca

130 mp utili
1E
2018
Agenție

11 luni în urmă
10

2.875 €
/ lună 11.06 € / mp / lună

Spatiu comercial, 260 mp utili, situat in carti ...

Iris, Cluj-Napoca

260 mp utili
1990
Agenție

Mai mult de un an
12

2.051 €
/ lună 4.99 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 411 mp utili, situat in ...

Iris, Cluj-Napoca

7 camere
411 mp
2000
Agenție

Mai mult de un an
9

1.304 €
/ lună
1.078 €
8.47 € / mp / lună

Spațiu de birouri cu suprafata de 154 mp, de in ...

Iris, Cluj-Napoca

7 camere
154 mp
1988
2E
Agenție

Mai mult de un an
12

53.594 €
/ lună 5.36 € / mp / lună

Cladire sediu firma/ clinica medicala

Iris, Cluj-Napoca

9.999 mp
2015
10E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
41

2.541 €
/ lună
2.100 €
15.13 € / mp / lună

Sp. Birouri-0% COMISION-Cladire Clasa A-Suprafe ...

Iris, Cluj-Napoca

3 camere
168 mp
Etaj 2 / 2
2013
Agenție

Mai mult de un an
7

2.420 €
/ lună
2.000 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu comercial pentru diverse activitati

Iris, Cluj-Napoca

200 mp utili
6E
2023
Agenție

Mai mult de un an
9

1.800 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala Depozitare Clujana

Iris, Cluj-Napoca

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Inchiriez hala in zona centrala a orasului Cluj ...

Iris, Cluj-Napoca

100 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

77.000 €
/ lună 57.51 € / mp / lună

Teren intravilan/utilitati/asfalt

Iris, Cluj-Napoca

1.339 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

319.700 €
/ lună 139 € / mp / lună

Oportunitate! Teren intravilan, 2300 mp, parcel ...

Iris, Cluj-Napoca

2.300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

44.000 €
/ lună 41.16 € / mp / lună

Teren de vanzare 1.069 mp | Zona linistita | Ap ...

Iris, Cluj-Napoca

1.069 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

3.000 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Hala cu putere instalata mare si inaltime de 8 ...

Iris, Cluj-Napoca

400 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

900 €
/ lună 6 € / mp / lună

Depozit modern 150 mp, acces facil ?i pozi?iona ...

Iris, Cluj-Napoca

150 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

4.500 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

De inchiriat hala industriala si spatii de biro ...

Iris, Cluj-Napoca

700 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

66.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren intravilan zona Auchan/ Giuseppe Verdi

Iris, Cluj-Napoca

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

62.500 €
/ lună 125 € / mp / lună

Teren intravilan str Pomet

Iris, Cluj-Napoca

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu cu alimentatie publica, 50 mp utili, sit ...

Iris, Cluj-Napoca

50 mp utili
2024
Agenție

1 lună în urmă
5

13.000 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren Dealul Fanatelor

Iris, Cluj-Napoca

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

27.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren cu panorama/ Dealul Fanatelor-7 km de Auc ...

Iris, Cluj-Napoca

1.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

26.250 €
/ lună 50 € / mp / lună

Parcela de teren Valea Fanatelor extravilan par ...

Iris, Cluj-Napoca

525 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

110.000 €
/ lună 187.71 € / mp / lună

OPORTUNITATE! Teren de vanzare 586mp, zona Voro ...

Iris, Cluj-Napoca

586 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
3

79.090 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren intravilan, in zona IRIS | 1438MP

Iris, Cluj-Napoca

1.438 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

250.000 €
/ lună 403.23 € / mp / lună

Teren cu PUZ si PUD aprobat 620mp, zona Iris, e ...

Iris, Cluj-Napoca

620 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

160.000 €
/ lună 160 € / mp / lună

INVESTITIE!Teren intravilan 1000mp - zona Iris, ...

Iris, Cluj-Napoca

1.000 mp teren
1E