Proprietar
Proprietăți unice: 601
Proprietari: 100
Agenție

Mai mult de un an
13

1.200 €
/ lună
1.100 €
11.65 € / mp / lună

Spatiu de birouri in zona Tribunalului

Central, Cluj-Napoca

3 camere
103 mp
Etaj 2 / 3
1924
Agenție

Mai mult de un an
3

7.632 €
/ lună 24 € / mp / lună

Spatiu comercial - bancar, parter 320mp, piata ...

Central, Cluj-Napoca

318 mp utili
8E
Agenție

Mai mult de un an
8

550 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Spatiu de birou, 60 mp zona Piata Unirii - hote ...

Central, Cluj-Napoca

1 camere
60 mp
Etaj 1 / 2
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
11

700 €
/ lună
800 €
14 € / mp / lună

Spatiu comercial 50 mp zona Platinia Mall

Central, Cluj-Napoca

50 mp utili
3E
2012
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 700 € și 800 €
Agenție

Mai mult de un an
9

2.501 €
/ lună 13.16 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL | Str.Motilor | 180 MP | Parc ...

Central, Cluj-Napoca

190 mp utili
1970
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,501 € și 2.700 €
Agenție

Mai mult de un an
7

1.270 €
/ lună
1.050 €
12.70 € / mp / lună

Spatiu cu suprafata generoasa, in centrul Cluju ...

Central, Cluj-Napoca

100 mp utili
2E
1940
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

14.120 €
/ lună
11.670 €
18.15 € / mp / lună

Comision 0 / Cladire de birouri clasa A / Birou ...

Central, Cluj-Napoca

778 mp
Etaj 3 / 8
8E
Agenție

Mai mult de un an
7

3.500 €
/ lună 8.35 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial, alimentație public ...

Central, Cluj-Napoca

419 mp utili
2E
Agenție

Mai mult de un an
10

5.990 €
/ lună 7.94 € / mp / lună

Închiriere clădire 750 mp. - birouri, alimentaț ...

Central, Cluj-Napoca

754 mp utili
2E
Agenție

Mai mult de un an
24

7.260 €
/ lună
6.000 €
14.52 € / mp / lună

Casa individuala,Birou, 500 mp utili, situata i ...

Central, Cluj-Napoca

6 camere
500 mp
1920
Agenție

Mai mult de un an
17

6.050 €
/ lună
5.000 €
10.84 € / mp / lună

Spatiu birou in zona centrala!

Central, Cluj-Napoca

7 camere
558 mp
Etaj 3 / 5
2010
Agenție

Mai mult de un an
9

420 €
/ lună 10.50 € / mp / lună

Spatiu ideal birouri, langa Platinia

Central, Cluj-Napoca

40 mp utili
2E
1970
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 420 € și 450 €
Agenție

Mai mult de un an
15

2.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu birouri, 200 mp utili, subsol 30 mp, Ul ...

Central, Cluj-Napoca

200 mp utili
1960
Agenție

Mai mult de un an
7

955 €
/ lună
840 €
11.24 € / mp / lună

Închiriere spațiu pentru birouri, 85 mp., Ultra ...

Central, Cluj-Napoca

1 camere
85 mp
Parter / 2
2E
Agenție

Mai mult de un an
5

1.400 €
/ lună 16.47 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, Ultracentral, 85 ...

Central, Cluj-Napoca

85,54 mp utili
1E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

4.051 €
/ lună
3.348 €
14.52 € / mp / lună

COMISION 0 / Cladire de birouri clasa A / Birou ...

Central, Cluj-Napoca

279 mp
Etaj 2 / 8
8E
Agenție

Mai mult de un an
20

3.000 €
/ lună 23.08 € / mp / lună

Spațiu comercial, 130 m2, Ultracentral, str. Iu ...

Central, Cluj-Napoca

130 mp utili
1950
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.210 €
/ lună
1.000 €
10.43 € / mp / lună

Spatiu de birouri cu terasa si panorama spectac ...

Central, Cluj-Napoca

1 camere
116,61 mp
Etaj 3 / 6
2010
Agenție

Mai mult de un an
9

216 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Birou , 18mp, 20 mp, 30 mp, 45 mp, 80 mp, 93mp, ...

Central, Cluj-Napoca

2.000 mp
3E
Agenție

Mai mult de un an
10

6.967 €
/ lună
5.758 €
11.99 € / mp / lună

Birouri in Office Building, 582mp, calea Doroba ...

Central, Cluj-Napoca

1 camere
581,7 mp
Etaj 5 / 8
2012
Agenție

Mai mult de un an
11

122 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Birou 17 mp, 19 mp, 20 mp, 23 mp, 37 mp, 60 mp, ...

Central, Cluj-Napoca

1.500 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

550 €
/ lună 13.75 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri | Str. Emil Racovita, ...

Central, Cluj-Napoca

40 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
5

1.450.000 €
/ lună 430.27 € / mp / lună

Comision 0%! Teren 3370mp, autorizat sala eveni ...

Central, Cluj-Napoca

3.370 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

46.000 €
/ lună 46 € / mp / lună

Teren intravilan pe strada Dealul Fanatelor

Central, Cluj-Napoca

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Dau in chirie pentru sediu firma sau birou

Central, Cluj-Napoca

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

160.000 €
/ lună 88.89 € / mp / lună

Teren Valea Chintaului, Cluj de vanzare

Central, Cluj-Napoca

1.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

490.000 €
/ lună 1,134.26 € / mp / lună

Comision 0% Teren str. Pajistei-Proiect in curs ...

Central, Cluj-Napoca

432 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
5

486.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren UEt B-dul Muncii - 10.800 mp - 45 euro/mp

Central, Cluj-Napoca

10.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

9.500 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Spatiu comercial cu parcari

Central, Cluj-Napoca

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

100 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Inchiriez Centru

Central, Cluj-Napoca

9 mp utili