Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
4

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Zervesti, comuna Turnu Ruieni

Turnu Ruieni

20.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

38.700 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren de vanzare extravilan

Zlagna

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Caransebes

Buchin

La ~5km distanță

5.420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

19 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez teren pentru afacere 1000 MP

Buchin

La ~5km distanță

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren benzinarie, comercial - industrial

Caransebeș

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

10 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Hala de inchiriat. In Caransebes.

Caransebeș

La ~10km distanță

145 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

96 €
/ lună 9.60 € / mp / lună

Garaj de inchiriat in Caransebes

Central, Caransebeș

La ~10km distanță

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

125.000 €
/ lună 227.27 € / mp / lună

Hala Caransebes

Central, Caransebeș

La ~10km distanță

550 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

250 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Caransebeș

La ~10km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

300 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

= Spatiu Comercial De Inchiriat =

Central, Caransebeș

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial

Central, Caransebeș

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

45 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren intravilan zona TEIUS ( CARANSEBES )

Caransebeș

La ~10km distanță

567 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

180.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren Cu Plantatie De Trandafiri ,,Rosa Damasce ...

Central, Caransebeș

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

3 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Caransebes, ideal pentru d ...

Central, Caransebeș

La ~10km distanță

540 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
12

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Ferma de inchiriat teren 21.000 mp, utilita?i c ...

Central, Caransebeș

La ~10km distanță

21.000 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

300 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

= Spatiu Comercial De Inchiriat =

Central, Caransebeș

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

202 €
/ lună 8.08 € / mp / lună

Inchiriez spa?iul comercial

Central, Caransebeș

La ~10km distanță

25 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
2

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial

Caransebeș

La ~10km distanță

101 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

148 €
/ lună 18.50 € / mp / lună

Inchiriez chiosc in piata centrala agroalimenta ...

Caransebeș

La ~10km distanță

8 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
6

105 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

De inchiriat hale si spatii depozitare, produc ...

Caransebeș

La ~10km distanță

Agenție

3 luni în urmă
6

1.500.000 €
/ lună 44.12 € / mp / lună

Teren investitie 34.000 mp Centura Caransebes + ...

Central, Caransebeș

La ~10km distanță

34.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hale centura, zona Zlagnei

Caransebeș

La ~10km distanță

500 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
2

2.500 €
/ lună

Teren comercial - industrial

Caransebeș

La ~10km distanță

Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

500 €
/ lună 25 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat in Caransebes

Caransebeș

La ~10km distanță

20 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
9

500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Caransebes, Chirie, Spatiu Comercial Birouri

Central, Caransebeș

La ~10km distanță

65 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
13

300 €
/ lună 5.17 € / mp / lună

Caransebes, CHIRIE Spatiu Comercial 58 Mp, Zona ...

Nord, Caransebeș

La ~10km distanță

58 mp utili
Agenție

Azi

1.500 €
/ lună 1.79 € / mp / lună

Depozit productie+Utilaje pentru prelucrarea le ...

Vest, Caransebeș

La ~10km distanță

840 mp utili
1.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

269.500 €
/ lună
294.000 €
55 € / mp / lună

Teren Intravilan - Strada Aeroportului\ Caranse ...

Central, Caransebeș

La ~10km distanță

4.900 mp teren
2E
Agenție

Mai mult de un an
19

501 €
/ lună 2.91 € / mp / lună

Caransebes, CHIRIE, Spatiu Comercial Birouri, 1 ...

Ultracentral, Caransebeș

La ~10km distanță

172 mp utili
1939
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

80 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

Proprietar, inchiriez doua spatii comerciale va ...

Caransebeș

La ~10km distanță

30 mp utili