Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Mircea-Vodă, Călărași

2.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

30.000 €
/ lună
41.884 €
26.50 € / mp / lună

Teren intravilan 1.132 mp utilitati trase

Orizont, Călărași

La ~5km distanță

1.132 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

10 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Călărași

La ~5km distanță

355 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat - Calarasi - Strada Bucures ...

Central, Călărași

La ~5km distanță

40 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

185.000 €
/ lună 90.82 € / mp / lună

Teren de vanzare cartier ZOO

Central, Călărași

La ~5km distanță

2.037 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

3.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spa?iu comercial ultravisibil col?, trafic, vit ...

Central, Călărași

La ~5km distanță

250 mp utili
2009
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

33.000 €
/ lună 33 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu deschidere la apa, asf ...

Central, Călărași

La ~5km distanță

1.000 mp teren
2E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 33,000 € și 35.000 €
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

12 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Călărași

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

478 €
/ lună 11.38 € / mp / lună

Apartament sau Spatu ?coala 5

Central, Călărași

La ~5km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

700 €
/ lună 8.14 € / mp / lună

De inchiriat

Central, Călărași

La ~5km distanță

86 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

380 €
/ lună
73 €
13.57 € / mp / lună

Spatiu comercial 28 mp stradal Calarasi, 2 came ...

Exterior Vest, Călărași

La ~5km distanță

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

451 €
/ lună 3.22 € / mp / lună

Casa de inchiriat pentru firma Calara?i, zona R ...

Central, Călărași

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

20.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1000 ,pregatit pentru van ...

Central, Călărași

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

350 €
/ lună 6.03 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat.

Central, Călărași

La ~5km distanță

58 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

600.000 €
/ lună 6,000.00 € / mp / lună

Vila de vanzare ideala bussiness P3 400mp2 ultr ...

Central, Călărași

La ~5km distanță

100 mp utili
200 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat.

Central, Călărași

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

10 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Călărași

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

2.600 €
/ lună 1 € / mp / lună

De inchiriat spatiu 2600 mp(parter si etaj)

Central, Călărași

La ~5km distanță

2.600 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren sos Slobozie 1.75ha

Central, Călărași

La ~5km distanță

17.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Călărași

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Nord, Călărași

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

30.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren cu vad, la sosea, Piscicola

Central, Călărași

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp la soseaua principala ...

Central, Călărași

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

800 €
/ lună 0.23 € / mp / lună

Inchiriez teren Piscicola, cu vad puternic si a ...

Central, Călărași

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

350.000 €
/ lună 116.67 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Nord, Călărași

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

0 €
/ lună

Spatiu de inchiriat

Central, Călărași

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

154.999 €
/ lună 310.00 € / mp / lună

VAND Hala+Teren intravilan (2 zone+grup sanitar ...

Central, Călărași

La ~5km distanță

1 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2400mp sat Rasa ,Comuna Gradis ...

Central, Călărași

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

90.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Vand teren in cartierul Magureni Calarasi

Măgureni, Călărași

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

33.500 €
/ lună
25 €
18.61 € / mp / lună

Teren intravilan 1.400 mp Livada de pruni, Cuza ...

Cuza Vodă

La ~5km distanță

1.800 mp teren
f.s. 30 m