Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

12.800 €
/ lună 12.80 € / mp / lună

Teren intravilan Tabarasti

Tăbărăști

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan Tabarasti

Tăbărăști

2.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

39.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Gălbinași

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare sat stancesti

Stăncești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5.500 €
/ lună 2.12 € / mp / lună

Buzau hala moderna de inchiriat

Industrială, Buzău

La ~10km distanță

2.600 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

57.090 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare 3806mp, acces asfaltat

Vadu Pașii

La ~10km distanță

3.806 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

3.500 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona garii

Poșta, Buzău

La ~10km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

250 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren arenda Braila

Central, Buzău

La ~10km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial comuna Parscov, Jude ...

Central, Buzău

La ~10km distanță

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Dau in arenda vie nobila Buzau

Central, Buzău

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Ofer spa?iu de inchiriat in salon

Central, Buzău

La ~10km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

750 €
/ lună 2.14 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu birouri ultracentral str. Cuza ...

Central, Buzău

La ~10km distanță

350 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

384 €
/ lună 10.97 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 35mp, strada Colonel Buzoianu, ...

Exterior Vest, Buzău

La ~10km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

2.000 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

Teren inchiriere

Central, Buzău

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

3.240 €
/ lună 18 € / mp / lună

Inchiriere cabinete medicale/birouri

Central, Buzău

La ~10km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

19 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Cabinete medicale de inchiriat

Central, Buzău

La ~10km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Buzau , sos Calea Bucu ...

Central, Buzău

La ~10km distanță

28.962 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

30 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Spatiu comercial inchiriere

Ultracentral, Buzău

La ~10km distanță

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

5.000 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Se inchiriaza spa?iu comercial ultra central Bu ...

Central, Buzău

La ~10km distanță

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

6.500 €
/ lună
6.600 €
21.67 € / mp / lună

Inchiriez spartiu comercial ultracentral

Ultracentral, Buzău

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial 100mp

Central, Buzău

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

300 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Garsoniwra, zona uni ...

Central, Buzău

La ~10km distanță

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

8 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Periferie, Buzău

La ~10km distanță

780 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.390 €
/ lună 6.32 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Buzau vis-a-vis de s ...

Central, Buzău

La ~10km distanță

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

250 €
/ lună 8.93 € / mp / lună

Arendam teren agricol in comuna ROMANU, judetul ...

Central, Buzău

La ~10km distanță

28 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

764 €
/ lună 0.76 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere teren, Soseaua Spatarului.

Central, Buzău

La ~10km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

7.500 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Spa?iu ultracentral de inchiriat

Ultracentral, Buzău

La ~10km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu birouri

Central, Buzău

La ~10km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

40.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren Merei/cartier Popas

Central, Buzău

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

767 €
/ lună 5.11 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Buzău

La ~10km distanță

150 mp utili