Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Agenție

3 luni în urmă
2

39.200 €
/ lună 39.20 € / mp / lună

Casa + Teren 1000 mp zona Matesti, Buzau

Potoceni

3 camere
1.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

57.200 €
/ lună 27.98 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan 2044 mp in Potoceni ...

Potoceni

2.044 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

300 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

inchiriez teren pentru diverse activitati

Potoceni

1.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Potoceni

Potoceni

250 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

30 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Parcele teren intravilan

Vernești

La ~5km distanță

577 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

26 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan com. Vernesti, sat Sasenii Noi

Vernești

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

50 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Particular, vand teren intravilan in sat Vernes ...

Vernești

La ~5km distanță

2.053 mp teren

Agenție

3 luni în urmă
1

164.164 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

12.628 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

1.146 €
/ lună 19.10 € / mp / lună

Magazin Franciza La Doi Pasi Vernesti, Buzau

Vernești

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

96.000 €
/ lună 14.96 € / mp / lună

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

6.418 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

67.710 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

7.523 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

45.000 €
/ lună 64.19 € / mp / lună

Teren intravilan zona Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

701 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

28 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren central Vernesti BZ (paralel DN10)

Vernești

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

20 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Parcele teren intravilan Sasenii Vechi Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

49 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren intravilan Vernesti 500 mp - deschidere 2 ...

Vernești

La ~5km distanță

1 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

13.320 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

55.000 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Teren Vernesti, 2000mp, langa primarie !

Vernești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
4

4.000 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Buzau - Vernesti / Spatiu Industrial + Hale / T ...

Vernești

La ~5km distanță

Agenție

11 luni în urmă
8

4.698 €
/ lună 7.34 € / mp / lună

Hala - Maracineni - Buzau - chirie

Mărăcineni

La ~5km distanță

640 mp utili
2023
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

320.000 €
/ lună 290.91 € / mp / lună

spatiu comercial

Mărăcineni

La ~5km distanță

1.100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren Intravilan

Mărăcineni

La ~5km distanță

4.541 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

31.000 €
/ lună
35.000 €
17.00 € / mp / lună

Teren intravilan Maracineni- Capatanesti !

Mărăcineni

La ~5km distanță

1.824 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

70 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Comision 0% ! Teren de vanzare , zona rezidenti ...

Mărăcineni

La ~5km distanță

760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

49 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan 1.567 mp Comuna Maracineni, sa ...

Căpățânești

La ~5km distanță

1.567 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

25.000 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

teren de vanzare

Căpățânești

La ~5km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Căpățânești

La ~5km distanță

2.484 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

27.000 €
/ lună 33.75 € / mp / lună

Teren intravilan zona Capatanesti

Căpățânești

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

16.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren Investitie/Loturi de 400MP

Căpățânești

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
2

899 €
/ lună 0.37 € / mp / lună

Inchiriez teren Sapoca Buzau

Săpoca

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

34.000 €
/ lună 10.49 € / mp / lună

Teren intravilan 3240 mp, deschidere 15 m, Sapo ...

Săpoca

La ~5km distanță

3.240 mp teren