Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Niscov

Nișcov

2.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

49 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren intravilan Vernesti 500 mp - deschidere 2 ...

Vernești

La ~5km distanță

1 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

13.320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

50 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Particular, vand teren intravilan in sat Vernes ...

Vernești

La ~5km distanță

2.053 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

1.146 €
/ lună 19.10 € / mp / lună

Magazin Franciza La Doi Pasi Vernesti, Buzau

Vernești

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

26 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan com. Vernesti, sat Sasenii Noi

Vernești

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

30 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Parcele teren intravilan

Vernești

La ~5km distanță

577 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

28 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren central Vernesti BZ (paralel DN10)

Vernești

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

20 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Parcele teren intravilan Sasenii Vechi Vernesti

Vernești

La ~5km distanță

760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Sasenii Noi

Cândești

La ~5km distanță

6.142 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren Intravila Mierea com. Vernesti

Mierea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

22 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Mierea

La ~5km distanță

1.809 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

300 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

inchiriez teren pentru diverse activitati

Potoceni

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Potoceni

Potoceni

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

GRATUIT inchiriez spa?iu comercial

Sătuc

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

25.000 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

teren de vanzare

Căpățânești

La ~10km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

49 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan 1.567 mp Comuna Maracineni, sa ...

Căpățânești

La ~10km distanță

1.567 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Căpățânești

La ~10km distanță

2.484 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

320.000 €
/ lună 290.91 € / mp / lună

spatiu comercial

Mărăcineni

La ~10km distanță

1.100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren Intravilan

Mărăcineni

La ~10km distanță

4.541 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de 5000 mp, acces asfaltat

Merei

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

32.000 €
/ lună 14.86 € / mp / lună

Teren intravilan Merei

Merei

La ~10km distanță

2.153 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in com.Merei

Merei

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

100 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

inchiriem spatii de depozitare (self storage)

Transilvaniei, Buzău

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

100 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

containere de inchiriat termen scurt

Transilvaniei, Buzău

La ~10km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

96 €
/ lună

Containere de inchiriat termen scurt

Transilvaniei, Buzău

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

12 €
/ lună

Spatiu comercial Transilvaniei Vad Comercial

Transilvaniei, Buzău

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

1.500 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

hala de inchiriat Bazalt

Bazalt, Buzău

La ~10km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Buzau 6410 mp+300mp acces Baza ...

Bazalt, Buzău

La ~10km distanță

6.710 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Măgura

La ~10km distanță

12 mp utili