Proprietar
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

70 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren intravilan

Podu Oltului

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

50.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

COMISION 0% Teren intravilan Podu Oltului

Podu Oltului

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

6.688 €
/ lună 24.32 € / mp / lună

Teren intravilan Podu Oltului, ID: R2948256

Podu Oltului

275 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

4.706 €
/ lună 2.12 € / mp / lună

Teren cota parte 1/8 Podu Oltului, ID: R2948248

Podu Oltului

2.224 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
5

31.265 €
/ lună 37 € / mp / lună

Podu Oltului, teren intravilan

Podu Oltului

845 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

2.847 €
/ lună 2.59 € / mp / lună

Teren 550mp, Podu Olt, Brasov

Podu Oltului

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

125.400 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren intravilan

Podu Oltului

5.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

2.500 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Teren de construc?ie intravilan de inchiriat

Podu Oltului

20.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
8

32.500 €
/ lună 71.27 € / mp / lună

Teren intravilan, 456 mp, Harman

Hărman

La ~5km distanță

456 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
11

48.225 €
/ lună 75 € / mp / lună

Parcela pentru Constructii / Utilitati / Zona P ...

Hărman

La ~5km distanță

643 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

37.500 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren intravilan Harman, 500 mp, zona buna, vec ...

Hărman

La ~5km distanță

500 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
9

132.405 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren extravilan cu potential ridicat rezidenti ...

Hărman

La ~5km distanță

8.827 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

70.000 €
/ lună 30.11 € / mp / lună

Vand teren intravilan construibil utilitati asf ...

Hărman

La ~5km distanță

2.325 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

50.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren 500 mp, imprejmuit, curent si internet pe ...

Hărman

La ~5km distanță

4 camere
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

72.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren in suprafata 800 mp situat in Harman stra ...

Hărman

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

88.900 €
/ lună 87.50 € / mp / lună

COMISION 0%|Harman|1016mp| potrivit pentru vila ...

Hărman

La ~5km distanță

1.016 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
10

44.900 €
/ lună 88.21 € / mp / lună

Comision 0%| Teren Intravilan| 509Mp I Harman | ...

Hărman

La ~5km distanță

509 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
5

42.000 €
/ lună 42 € / mp / lună

Teren de vanzare in Harman, Brasov, 2 parcele d ...

Hărman

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

32.100 €
/ lună 75 € / mp / lună

Parcele pentru Constrctii / Utilitati / Zona Pr ...

Hărman

La ~5km distanță

428 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

230.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren - proiect aprobat pentru Parc Fotovoltaic ...

Hărman

La ~5km distanță

23.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

150.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren livada Harman, Brasov (suprafata totala s ...

Hărman

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

13.700 €
/ lună 27.40 € / mp / lună

Teren Harman (parcele) extrevilan, constructii ...

Hărman

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

55.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren Harman cu utilitati 500mp

Hărman

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

105.000 €
/ lună 125.45 € / mp / lună

Teren Central Harman Brasov

Hărman

La ~5km distanță

837 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

46.500 €
/ lună 61.51 € / mp / lună

Teren Constructii 756 mp Harman/Bod

Hărman

La ~5km distanță

756 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

2.500 €
/ lună 0.63 € / mp / lună

Hala, spatiu industrial de inchiriat Harman,Bra ...

Hărman

La ~5km distanță

4.000 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
11

64.990 €
/ lună 64.99 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare - Harman - 1000 mp

Hărman

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

345.600 €
/ lună 540 € / mp / lună

Teren intravilan Brasov - Harman - 3840 mp ( 6 ...

Hărman

La ~5km distanță

640 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

99.900 €
/ lună 8.60 € / mp / lună

Teren extravilan arabil pretabil investitie cas ...

Hărman

La ~5km distanță

11.620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

400.000 €
/ lună 37.04 € / mp / lună

Teren 10.800 mp de vanzare

Hărman

La ~5km distanță

10.800 mp teren