Proprietăți unice: 40
Proprietari: 7
Agenție

2 luni în urmă
4

13.990 €
/ lună 9.72 € / mp / lună

Teren Intravilan 1440 mp cu toate utilitatile Z ...

Central, Făgăraș

1.440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren zona turistica Sambata de Sus

Central, Făgăraș

2.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

5.828.550 €
/ lună 98 € / mp / lună

COMISION 0 % - Teren intravilan de vanzare 5947 ...

Central, Făgăraș

59.475 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala industriala 300 mp pretabila pentru depozi ...

Central, Făgăraș

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

35.000 €
/ lună 31.82 € / mp / lună

Vand sau inchirez strada cenepi in fagaras zona ...

Central, Făgăraș

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

120 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Făgăraș

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

7 €
/ lună

Spatiu de birouri

Făgăraș

Agenție

1 lună în urmă
1

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 120 mp pretabil Service Auto c ...

Central, Făgăraș

120 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

589 €
/ lună 9.82 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 60 mp

Central, Făgăraș

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.200 €
/ lună 1,200.00 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Făgăraș

1 mp utili