Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

15.000 €
/ lună 15.20 € / mp / lună

Teren in zona turistica Dragus/Sambata de sus

Drăguș

987 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
7

50.000 €
/ lună 166.67 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Sambata de Sus +4 A ...

Sâmbăta de Sus

La ~5km distanță

300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

30.000 €
/ lună 9.99 € / mp / lună

Teren de vanzare 3000mp in Sambata de Sus, jud. ...

Sâmbăta de Sus

La ~5km distanță

3.003 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

226.000 €
/ lună 25.01 € / mp / lună

Teren de vanzare 9000mp in Sambata de Sus, jud. ...

Sâmbăta de Sus

La ~5km distanță

9.038 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
4

16.500 €
/ lună 16.50 € / mp / lună

Teren 1000 mp intravilan/Sambata de Sus Brasov

Sâmbăta de Sus

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

20 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Superb la Munte, Dragus (BV) Tara Fagaras ...

Viștișoara

La ~5km distanță

996 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

98.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare - Vistisoara

Viștișoara

La ~5km distanță

4.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

17.000 €
/ lună 21.25 € / mp / lună

Vand teren la Vistisoara

Viștișoara

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

89.000 €
/ lună 112.37 € / mp / lună

Teren de vanzare in Sibiu - 792 mp utili - INTR ...

Stațiunea Climaterică Sâmbăta

La ~5km distanță

792 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

18 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan , de 2040mp

Stațiunea Climaterică Sâmbăta

La ~5km distanță

2.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

52.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Teren intravilan 2000 mp, Statiunea Climaterica ...

Stațiunea Climaterică Sâmbăta

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

27.500 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp Sambata de Sus zona tu ...

Stațiunea Climaterică Sâmbăta

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

350.000 €
/ lună 53.85 € / mp / lună

Vind hale +birouri +camere

Victoria

La ~10km distanță

6.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan la munte

Ucea

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

150 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat ptr birou

Central, Victoria

La ~10km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

60.000 €
/ lună 119.76 € / mp / lună

Proprietar, vand teren ideal casa-Bucium, Iasi

Iași

La ~10km distanță

501 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

51.510 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Tern de vanzare in extravilanul comunei Recea 6 ...

Dejani

La ~10km distanță

6.868 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

4.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare 600 mp cu vedere la ...

Dejani

La ~10km distanță

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

7.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren extravilan 1000 mp zona Gura Vaii priveli ...

Dejani

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

4.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren de vanzare 600 mp extravilan la 10 km de ...

Dejani

La ~10km distanță

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

4.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren de vanzare in zaona extravilanului comune ...

Dejani

La ~10km distanță

600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

57.000 €
/ lună 17.81 € / mp / lună

Teren de vanzare la satul de vacanta Dejani

Dejani

La ~10km distanță

3.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

4.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren 600 mp utili in extravilanul satului Gura ...

Dejani

La ~10km distanță

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

7.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren extravilan in suprafata de 1000 mp pretab ...

Dejani

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

185.000 €
/ lună 8.12 € / mp / lună

Teren de vanzare in satul de vacanta Dejani

Dejani

La ~10km distanță

22.790 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

49.200 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren Exclusiv Pentru Investitie In Zona De Agr ...

Dejani

La ~10km distanță

2.050 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
8

42.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren 4,200mp Dejani / Comision 0%

Recea

La ~10km distanță

4.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

28.900 €
/ lună 17 € / mp / lună

Teren intravilan Sasciori, com. Recea, Brasov

Săvăstreni

La ~15km distanță

1.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.400.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Vanzare teren industrial 3-5 ha zona industrial ...

Hurez

La ~15km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extarvilan sat Hurez , 4200mp

Hurez

La ~15km distanță

4.200 mp teren