Proprietar
Proprietăți unice: 40
Proprietari: 7
Agenție

3 zile în urmă
6

49.900 €
/ lună 120.82 € / mp / lună

Teren cu toate utilitatile in fata terenului-si ...

Cristian

413 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
8

371.000 €
/ lună 27.00 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare Cristian, Brasov

Cristian

13.742 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

66.500 €
/ lună 109.92 € / mp / lună

Teren de vanzare Cristian

Cristian

605 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
4

103.000 €
/ lună 128.75 € / mp / lună

Teren cu utilitati si acces usor spre Brasov

Cristian

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

48.500 €
/ lună 106.59 € / mp / lună

Vand teren intravilan Cristian

Cristian

455 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

48.500 €
/ lună 106.59 € / mp / lună

Lot casa Cristian

Cristian

455 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

1.491 €
/ lună 5.42 € / mp / lună

Exclusivitate - Hala de inchiriat Cristian

Cristian

Agenție

9 luni în urmă
8

149 €
/ lună 8.28 € / mp / lună

Inchiriere boxe, module depozitare, 18 mp, zona ...

Cristian

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

847 €
/ lună 11 € / mp / lună

Brasov-str lunga 109 Cristian--de inchiriat s ...

Cristian

77 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
3

1.120 €
/ lună 10.28 € / mp / lună

Inchiriere hala depozitare

Cristian

Agenție

9 luni în urmă
4

14.962 €
/ lună
12.366 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu industrial/ Hala de productie 3500 mp - ...

Cristian

Agenție

10 luni în urmă
14

26.257 €
/ lună
21.700 €
18.89 € / mp / lună

Parc Logistic Cristian-inchirere spatii industr ...

Cristian

Agenție

10 luni în urmă
9

8.712 €
/ lună
7.200 €
5.45 € / mp / lună

Parc Logistic Cristian-inchirere spatii industr ...

Cristian

Agenție

10 luni în urmă
7

16.335 €
/ lună
13.500 €
5.45 € / mp / lună

Park Logistic Cristian-inchirere spatii industr ...

Cristian

Agenție

10 luni în urmă
6

48.400 €
/ lună
40.000 €
4.84 € / mp / lună

Parc Logistic Cristian-inchirere spatii industr ...

Cristian

Agenție

Mai mult de un an
5

25.468 €
/ lună 4 € / mp / lună

Olympian Park Brasov, depozitare, productie, lo ...

Cristian

Agenție

Mai mult de un an
11

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu de birouri sau productie Cristian

Cristian

2 camere
200 mp
Etaj 1 / 1
2016
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

109.000 €
/ lună 109 € / mp / lună

Vand teren intravilan de 1000 mp in Cristian, B ...

Cristian

1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

105.000 €
/ lună 105 € / mp / lună

Parcele de 1000 mp, toate utilitatile, Cristian

Cristian

1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

189.995 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren- Oportunitate investitie 2923MP

Cristian

2.923 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

59.000 €
/ lună 31.05 € / mp / lună

Teren la marginea padurii in Cristian 1900mp

Cristian

1.900 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

576.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren intravilan Cristian, Brasov, 4800 mp

Cristian

4.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

6.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatiu industrial/depozit Cristian, 3 euro/mp

Cristian

2.000 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

33.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan (puz aprobat) Crist ...

Cristian

600 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

420.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren extravilan 12.000 mp Cristian

Cristian

12.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

60.000 €
/ lună 85.71 € / mp / lună

FILM! 700 mp teren intravilan, recomandat const ...

Cristian

700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

74.000 €
/ lună 88.20 € / mp / lună

Teren Cristian- Panorama si Utilitati

Cristian

839 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

590 €
/ lună 7.38 € / mp / lună

Spatiu Birouri I Semicentral

Cristian

80 mp utili
1960
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 590 € și 599 €
Agenție

2 luni în urmă
6

55.000 €
/ lună 99.10 € / mp / lună

Teren Ideal Pentru Casa Visurilor Tale

Cristian

555 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

60 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Parcele teren Intravilan Cristian Brasov

Cristian

1.090 mp teren
1E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Cristian, Județul Brașov

Cristian, situat în apropierea orașului Brașov, este o zonă în plină dezvoltare, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru oportunitățile comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru a-ți oferi cele mai relevante informații despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.100 euro, cu oferte care încep de la 250 euro și pot ajunge până la 40.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă în comparație cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 200 m², cu cele mai mari proprietăți având până la 10.000 m² și cele mai mici de 109 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 4% dintre spațiile comerciale disponibile au 3 sau mai multe camere.
  • Construcții recente: 8% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare, oferind opțiuni moderne pentru chiriași.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 165 de zile, indicând o piață activă.

Cristian reprezintă o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale accesibile și variate, într-o zonă în expansiune. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!