Proprietar
Proprietăți unice: 21
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
7

280 €
/ lună 14 € / mp / lună

Exclusivitate - Zizinului^Vlahuta, spatiu cu in ...

Vlahuță, Brașov

20 mp utili
8E
1976
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

450 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu de birou de închiriat – ...

Vlahuță, Brașov

45 mp
9E
Agenție

1 lună în urmă
10

568 €
/ lună
470 €
8.88 € / mp / lună

Inchiriere birou in Brașov, Bd. Vlahuta, cladir ...

Vlahuță, Brașov

64 mp utili
8E
2005

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
4

198 €
/ lună 18 € / mp / lună

Spatiu Birou - Cladire birouri - Vlahuta

Vlahuță, Brașov

11 mp
1E
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

968 €
/ lună
800 €
24.20 € / mp / lună

Birou High Class

Vlahuță, Brașov

40 mp utili
10E
1984
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
19

350 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

SPATIU 40 MP UTILI CU VAD | BULEVARDUL ALEXANDR ...

Vlahuță, Brașov

40 mp utili
4E
1980
Agenție

3 luni în urmă
11

3.996 €
/ lună
3.303 €
7.44 € / mp / lună

Spațiu comercial de 537mp de închiriat în zona ...

Vlahuță, Brașov

537 mp utili
2007
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

3.630 €
/ lună
3.000 €
18.15 € / mp / lună

Salon High Class New Beauty

Vlahuță, Brașov

200 mp utili
10E
1984
Agenție

3 luni în urmă
12

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Bdul Vlahuta - spatiu comercial cu acces din st ...

Vlahuță, Brașov

50 mp utili
10E
1970
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
34

1.500 €
/ lună 7.21 € / mp / lună

Spatiu birouri 208 mp zona ITC

Vlahuță, Brașov

208,52 mp utili
6E
2008
Agenție

6 luni în urmă
5

500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – 40 mp

Vlahuță, Brașov

40 mp utili
4E
1980
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

240 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Spatiu in incinta centrului comercial ITC, B-du ...

Vlahuță, Brașov

3.800 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

420 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Spatiu comercial pretabil frizerie, cafenea, ma ...

Vlahuță, Brașov

3.800 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
55

7.647 €
/ lună
6.320 €
9.68 € / mp / lună

Cladire birouri individuala

Vlahuță, Brașov

19 camere
790 mp
Demisol / 2
2008
Agenție

Mai mult de un an
9

432 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu comercial Vlahuta

Vlahuță, Brașov

48 mp utili
2017
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

792 €
/ lună 18 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial, B-dul. Alexandru V ...

Vlahuță, Brașov

44 mp utili
Agenție

1 lună în urmă

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

SPATIU 40 MP UTILI CU VAD | BULEVARDUL ALEXANDR ...

Vlahuță, Brașov

40 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
11

480 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriere birou in Bra?ov, 60 mp open-space, p ...

Vlahuță, Brașov

60 mp utili
2005
Agenție

2 luni în urmă
8

328 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriere birou in Bra?ov, zona Bd. Vlahu?a in ...

Vlahuță, Brașov

41 mp utili
2005
Agenție

5 luni în urmă
16

1.325 €
/ lună 9.01 € / mp / lună

SPATIU BIROU | ZONA VLAHUTA | 147 MP

Vlahuță, Brașov

147 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

3.500 €
/ lună 6.51 € / mp / lună

Spatiu comercial - 538 mp

Vlahuță, Brașov

538 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
6

2.801 €
/ lună
3.000 €
18.19 € / mp / lună

Spatiu comercial cu trafic intens - 154.8 mp # ...

Gării, Brașov

La ~5km distanță

154,8 mp utili
175 mp teren
1E
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,801 € și 3.000 €
Agenție

Mai mult de un an

1.300 €
/ lună 16.25 € / mp / lună

Ofer la inchiriere spatiu comercial,cu vitrina ...

Gării, Brașov

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

9.989 €
/ lună 46.25 € / mp / lună

Spatiu comercial zona istorica REPUBLICII # RoB ...

Gării, Brașov

La ~5km distanță

216 mp utili

Agenție

Mai mult de un an
6

8.880 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de birouri- 740 mp # Plus-imo.ro

Gării, Brașov

La ~5km distanță

5 camere
740 mp
Etaj 2 / 5
2017
Agenție

6 luni în urmă
10

4.525 €
/ lună
3.740 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu OFFICE-BIROUI- Cladirea NINE in zona Gar ...

Gării, Brașov

La ~5km distanță

374 mp utili
9E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

12 €
/ lună 0.32 € / mp / lună

Spatiu zona Garii statia Faget 38 mp vizibilita ...

Gării, Brașov

La ~5km distanță

38 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
6

1.195 €
/ lună 16.37 € / mp / lună

ZONA GARII - VITRINA 7ML - TRAFIC PIETONAL

Gării, Brașov

La ~5km distanță

73 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

390 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiuu birouri 65 MP- 106 MP langa La COCOS # ...

Gării, Brașov

La ~5km distanță

65 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

2.250 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu showroom in Brasov 10 Min, de Aerroport# ...

Gării, Brașov

La ~5km distanță

300 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Vlahuță, Brașov

Vlahuță, situat în apropierea orașului Brașov, oferă un mediu propice pentru afaceri, având acces facil la infrastructura locală. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 600 euro, cu oferte ce încep de la 270 euro și pot ajunge până la 6.320 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 60 m², cu cele mai mici având 21 m² și cele mai mari ajungând până la 3.800 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 12% dintre spațiile comerciale disponibile au o cameră, 4% au două camere, iar 4% au trei sau mai multe camere.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 71 de zile, indicând o piață activă.

Vlahuță reprezintă o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu de afaceri? Explorează acum ofertele disponibile în Vlahuță!