Proprietar
Proprietăți unice: 24
Proprietari: 4
Agenție

1 săptămână în urmă
6

500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Oportunitate Afacere | Spațiu Comercial

Triaj, Brașov

65 mp utili
4E
Agenție

3 zile în urmă
8

450.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren intravilan cu potential major de dezvolta ...

Triaj, Brașov

6.000 mp teren
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
5

7.700 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

HALA INDUSTRIALA 1.400 MP DE INCHIRIAT | MODULI ...

Triaj, Brașov

1.400 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
13

39.900 €
/ lună 133 € / mp / lună

Teren 300 mp Gradina amenajata, Triaj Brasov ,C ...

Triaj, Brașov

300 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

1.330 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hala productie/Spatiu productie

Triaj, Brașov

1E
Agenție

10 luni în urmă
1

5.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala modulara 1000mp, zona Triaj

Triaj, Brașov

Agenție

Mai mult de un an
13

1.500 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Vad comercial deosebit zona rezidentiala

Triaj, Brașov

90 mp utili
2000
Agenție

Mai mult de un an
8

14.000 €
/ lună
360 €
7 € / mp / lună

Cladire comerciala de inchiriat in Brasov

Triaj, Brașov

2.000 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
13

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu Comercial 100 mp Triaj

Triaj, Brașov

100 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

5.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala 1000 mp de inchiriat in faza I Modulis

Triaj, Brașov

1.000 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

45.000 €
/ lună 5.87 € / mp / lună

De vanzare, teren intravilan 7667mp, Triaj

Triaj, Brașov

7.667 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

740 €
/ lună 6.98 € / mp / lună

Curte, Hala depozit si Birouri in Triaj cu acce ...

Triaj, Brașov

106 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

1.200 €
/ lună 12.12 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL 100 MP I TRIAJ

Triaj, Brașov

99 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
12

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

SPATIU BIROURI I 70 MP I CENTRUL CIVIC

Triaj, Brașov

70 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

400 €
/ lună
0 €
0.10 € / mp / lună

Inchiriezi ( vand) Teren betonat si impresmuit ...

Triaj, Brașov

4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

740 €
/ lună 6.85 € / mp / lună

Hala depozitare, 108 mp, rampa incarcare, Triaj ...

Triaj, Brașov

108 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

687 €
/ lună 18.08 € / mp / lună

Spa?iu comercial 38 mp | Vitrina stradala | Zon ...

Triaj, Brașov

38 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

13.000 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

Parcele gradina 400 mp 13.000 | Intravilan | Tr ...

Triaj, Brașov

400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

2.500 €
/ lună 5.48 € / mp / lună

Hala industriala productie/depozitar/logistica, ...

Triaj, Brașov

456 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
19

511.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren Intravilan I 25 Euro/ mp I Brasov - Triaj

Triaj, Brașov

20.440 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

900 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, 3 camere, 70 mp, Triaj Bra ...

Triaj, Brașov

70 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
13

559.200 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren industrial Brasov zona Triaj

Triaj, Brașov

5.592 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

15.200 €
/ lună 33.78 € / mp / lună

Teren intravilan Gradini Brasov-Triaj

Triaj, Brașov

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.200 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Triaj, Brașov

70 mp utili
100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

1.290 €
/ lună

Harman, hala 430 mp, 3 e/mp

Hărmanului, Brașov

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă

68 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren 790 mp izvor

Hărmanului, Brașov

La ~5km distanță

790 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

144.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren exceptional pentru investitii industriale ...

Hărmanului, Brașov

La ~5km distanță

16.000 mp teren

Agenție

6 luni în urmă
7

3.800 €
/ lună 11.88 € / mp / lună

Spatiu - showroom - Restaurant Harmanului- # Ro ...

Hărmanului, Brașov

La ~5km distanță

320 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
3

1.100 €
/ lună 10 € / mp / lună

Închiriere spațiu ideal pentru cabinet medical ...

Hărmanului, Brașov

La ~5km distanță

110 mp utili
1980
Agenție

2 luni în urmă
6

1.900 €
/ lună
2.001 €
22.35 € / mp / lună

Spatiu comercial -85mp-Harmanului

Hărmanului, Brașov

La ~5km distanță

85 mp utili
4E
1980

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Triaj, Brașov

Triaj, situat în Brașov, este o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru afaceri datorită accesibilității și infrastructurii bine puse la punct. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.500 euro, cu oferte ce încep de la 570 euro și pot ajunge până la 14.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 100 m², cu cele mai mici spații având 40 m² și cele mai mari ajungând până la 2.000 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având prețuri mai mici comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Comision zero: Multe dintre oferte sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de închiriere.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 127 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Aproximativ 7% dintre proprietăți sunt cu 3 sau mai multe camere.

Triaj, Brașov, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea în această zonă dinamică? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Triaj!