Proprietăți unice: 33
Proprietari: 6
Agenție

1 lună în urmă
5

451 €
/ lună 16.70 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat Brasov - 27 mp # sp ...

Griviței, Brașov

27 mp utili
1E
1960
Agenție

1 lună în urmă
16

1.850 €
/ lună
1.529 €
6.65 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial, etaj 1 în Brașov, ...

Griviței, Brașov

278 mp utili
1E
2000
Agenție

1 lună în urmă
14

4.050 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

FILM! Teren intravilan de inchiriat, 5.400mp, ...

Griviței, Brașov

5.400 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
18

1.900 €
/ lună 10.38 € / mp / lună

Spatiu de birouri la casa - 183 mp

Griviței, Brașov

6 camere
183 mp
Parter
1971
Agenție

3 luni în urmă
5

840 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriere spatiu de birouri, 120 mp, zona Miha ...

Griviței, Brașov

120 mp
1E
Agenție

3 luni în urmă
8

4.000 €
/ lună
5.000 €
8 € / mp / lună

Clădire pentru clinică sau birouri - Zona Mihai ...

Griviței, Brașov

500 mp utili
2000
Agenție

4 luni în urmă
10

1.100 €
/ lună 8.46 € / mp / lună

Spațiu de birou în zona Griviței

Griviței, Brașov

130 mp utili
3E
2024
Agenție

8 luni în urmă
10

3.335 €
/ lună 4.54 € / mp / lună

De inchiriat hala productie si birouri ,750 mp

Griviței, Brașov

Agenție

9 luni în urmă
3

2.800 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriere hala depozitare/Cal. Grivitei

Griviței, Brașov

Agenție

9 luni în urmă
9

7.986 €
/ lună
6.600 €
7.26 € / mp / lună

De inchiriat- spatiu productie si/sau birouri - ...

Griviței, Brașov

Agenție

9 luni în urmă
4

2.855 €
/ lună
2.360 €
4.84 € / mp / lună

SPATIU PRODUCTIE USOARA/CAL. GRIVITEI

Griviței, Brașov

Agenție

10 luni în urmă
5

2.807 €
/ lună
2.320 €
4.84 € / mp / lună

Spatiu industrial/Hala 580 mp - Bd. Grivitei/D ...

Griviței, Brașov

Agenție

10 luni în urmă
6

3.630 €
/ lună
3.000 €
7.26 € / mp / lună

Showroom cu depozit/Cal. Grivitei

Griviței, Brașov

Agenție

10 luni în urmă
6

385 €
/ lună 7 € / mp / lună

Birouri de inchiriat, sediu firma, zona Grivite ...

Griviței, Brașov

55 mp
1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
19

33.000 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Hală industrială 6000 mp în Brașov – disponibil ...

Griviței, Brașov

Agenție

11 luni în urmă
7

750 €
/ lună 15 € / mp / lună

B-dul Griviței Spatiu birouri suprafata do ...

Griviței, Brașov

50 mp utili
1E
1965
Agenție

Mai mult de un an
7

340 €
/ lună 21.25 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat Brasov 16 mp # www ...

Griviței, Brașov

1 camere
16 mp
Parter / 4
2020
Agenție

Mai mult de un an
14

3.630 €
/ lună
3.000 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat Brașov 300 mp # spa ...

Griviței, Brașov

3 camere
300 mp
2010
2E
Agenție

Mai mult de un an
14

2.541 €
/ lună
2.100 €
8.47 € / mp / lună

Spatiu de birouri Brașov 300 mp # plus-imo.ro

Griviței, Brașov

3 camere
300 mp
Parter / 2
2010
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

210.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren 2100mp DN 13-strada Durau,PUZ-prestari se ...

Griviței, Brașov

2.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

2.200 €
/ lună 16.92 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal vitrinat Grivitei

Griviței, Brașov

130 mp utili
2010
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

75 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren Brasov, Str.Aron Pumnul, 1120 mp.

Griviței, Brașov

1.120 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
19

1.500 €
/ lună 10.27 € / mp / lună

Spatiu comercial versatil pretabil pentru multi ...

Griviței, Brașov

146 mp utili
Agenție

4 luni în urmă

450 €
/ lună 5.63 € / mp / lună

Spa?iu Mircea cel Batran

Griviței, Brașov

80 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
15

340.000 €
/ lună
297.500 €
40 € / mp / lună

De vanzare Teren industrial 8.500 mp, Grivitei/ ...

Griviței, Brașov

8.500 mp teren
2E
Agenție

8 luni în urmă
12

6.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Hala showroom, sala evenimente, magazin, 600mp, ...

Griviței, Brașov

600 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

500 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spa?iu comercial 25 mp 2

Griviței, Brașov

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu depozitare de inchiriat

Griviței, Brașov

20 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

2.756 €
/ lună
3.000 €
3.75 € / mp / lună

De inchiriat hala productie si birouri ,750 mp

Griviței, Brașov

735 mp utili
500 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,756 € și 3.087 €
Agenție

5 luni în urmă
9

450 €
/ lună 8.18 € / mp / lună

Inchiriere cabinet stomatologic 2 cam zona Griv ...

Griviței, Brașov

55 mp utili
57 mp teren
4E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Griviței, Brașov

Griviței, situat în Brașov, este o zonă accesibilă, ideală pentru afaceri, având o comunitate vibrantă și facilități comerciale diverse. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.600 euro, cu oferte care încep de la 350 euro și pot ajunge până la 6.600 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 137 m², cu cele mai mari având 1.300 m² și cele mai mici de 24 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, cu prețuri sub media națională de 1.674 euro.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, cu valori ce variază între 1 și 17 euro/m².
  • Construcții recente: Aproximativ 12% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 108 zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor comerciale sunt de tip open space, cu o mică diversitate în ceea ce privește numărul de camere.

Griviței, Brașov, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Griviței!