Proprietar
Proprietăți unice: 205
Proprietari: 31
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

494.000 €
/ lună 38 € / mp / lună

13000mp Brasov - Strada Livezilor - Zona Calea ...

Central, Brașov

13.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

600.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren 10.000 mp pentru ansamblu rezidential pe ...

Central, Brașov

10.000 mp teren
3E
Agenție

Mai mult de un an
4

25.000 €
/ lună 71.02 € / mp / lună

Loturi de casa strada Narciselor suprafata 352m ...

Central, Brașov

352 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
9

2.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

400 mp de inchiriat , afacere,birouri, depozite

Central, Brașov

400 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

1.750 €
/ lună 13.46 € / mp / lună

Spatiu comercial la casa - 130mp

Central, Brașov

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

800 €
/ lună 10.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Brasov steagu

Central, Brașov

75 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
13

160 €
/ lună 16 € / mp / lună

Birouri | spatiu Coworking de inchiriat | zona ...

Central, Brașov

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

38 €
/ lună 2.38 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Brașov

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

200 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Brașov

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

400 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Centru Deea inchiriaza Spa?iu Comercial pentru ...

Central, Brașov

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez camera in salon infrumuse?are-Bra?ov

Central, Brașov

50 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
13

4.050 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Inchiriere hale industriale langa Bra?ov, Prejm ...

Central, Brașov

2.700 mp utili
Agenție

7 luni în urmă

990 €
/ lună 18 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Brașov

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

78.000 €
/ lună
75.000 €
2,600.00 € / mp / lună

Apartament ?irul Livezii de vanzare

Central, Brașov

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

265 €
/ lună
110 €
9.46 € / mp / lună

Boxa-Spatiu depozit de inchiriat-Supraf. 53 mp ...

Central, Brașov

28 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
1

23.000 €
/ lună 383.33 € / mp / lună

Cafenea -afacere la cheie - centrul Brasovului

Central, Brașov

60 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

975 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Spa?iu Comercial de Inchiriat - Ideal pentru Bi ...

Central, Brașov

105 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

10.500 €
/ lună 70 € / mp / lună

Vind Hala Metalica din panou Isopan

Central, Brașov

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

100 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Inchiriez loc parcare in garaj subteran

Central, Brașov

8 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
13

4.000 €
/ lună 4.60 € / mp / lună

Hala depozitare - depozit farmaceutic, 870 mp, ...

Central, Brașov

870 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

2.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu birouri sau activitati similare, 200 mp, ...

Central, Brașov

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

366 €
/ lună
275 €
6.65 € / mp / lună

Spatiu depozitare exterior de inchiriat - Supra ...

Central, Brașov

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.400 €
/ lună

Vindem sau Inchiriem cladire cu 3 nivele , supr ...

Central, Brașov

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

400 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatii comerciale

Central, Brașov

120 mp utili
Dezvoltator
Comision 0%

Azi
12

2.006 €
/ lună 16.86 € / mp / lună

Spatiu 119 mp, loc de parcare, Central, Traian ...

Central, Brașov

119 mp
2023
6E