Proprietar
Proprietăți unice: 205
Proprietari: 31
Agenție

4 luni în urmă
18

521 €
/ lună
431 €
13.36 € / mp / lună

Birouri Nicolae Titulescu | 14-39 mp | Camere I ...

Central, Brașov

1 camere
39,11 mp
Etaj 2 / 3
2006
Agenție

5 luni în urmă
7

479 €
/ lună 14.52 € / mp / lună

Comision 0 - Spații birouri libere, zonă centra ...

Central, Brașov

1 camere
33 mp
Etaj 1 / 3
1950
Agenție

6 luni în urmă
10

420 €
/ lună 10.50 € / mp / lună

Eleganta si stil: spatiu birouri, locatie premi ...

Central, Brașov

40 mp utili
1960

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

2.882 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spațiu de birouri premium – Aula Universității, ...

Central, Brașov

262 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
1

201 €
/ lună 3.65 € / mp / lună

Spatiu de depozitare, 55 mp, zona Memo, Central

Central, Brașov

55 mp utili
2E
2024
Agenție

7 luni în urmă
8

1.400 €
/ lună
1.550 €
5.60 € / mp / lună

Spațiu de birouri - de închiriat (Zona CUZA - E ...

Central, Brașov

250 mp utili
2007
Agenție

7 luni în urmă
5

2.500 €
/ lună 35.71 € / mp / lună

Spatiu comercial - 70 mp

Central, Brașov

70 mp utili
1950
Agenție

7 luni în urmă
18

1.600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu birou central, versatil - 160 mp

Central, Brașov

160 mp
Etaj 1
Agenție

8 luni în urmă
10

199 €
/ lună 9.95 € / mp / lună

Spatiu Depozitare Avram Iancu

Central, Brașov

20 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
5

2.849 €
/ lună 11.44 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Strada 13 Dece ...

Central, Brașov

249 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
5

12.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Strada Gradina ...

Central, Brașov

1.200 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
2

750 €
/ lună
620 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu de birouri - 62 mp

Central, Brașov

1 camere
62 mp
Etaj 1 / 5
2005
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
13

4.235 €
/ lună
3.500 €
12.10 € / mp / lună

Aurel Vlaicu Office Center 350-1780 mp

Central, Brașov

12 camere
350 mp
Parter / 3
2007
Agenție

10 luni în urmă
7

250 €
/ lună 13.89 € / mp / lună

Spatiu Birou 18 mp Bartolomeu

Central, Brașov

18 mp
Parter
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

2.310 €
/ lună
2.090 €
10.50 € / mp / lună

INCHIRIEM SPATIU DE BIROURI INTRARE SEPARATA ...

Central, Brașov

220 mp utili
1E
1963
Agenție

10 luni în urmă
8

1.887 €
/ lună
1.560 €
14.52 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat Brasov - 130 mp # s ...

Central, Brașov

3 camere
130 mp
Etaj 1 / 2
1970
Agenție

10 luni în urmă
9

5.434 €
/ lună 22 € / mp / lună

Spatiu clinica, office, showroom, IT servicii ...

Central, Brașov

247 mp utili
1E
Agenție

11 luni în urmă
7

1.200 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spatiu comercial, 90mp, Vitrina, Locuri Parcare ...

Central, Brașov

90 mp utili
2E
1990
Agenție

11 luni în urmă
7

1.400 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial Hala STAR

Central, Brașov

63 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

1.700 €
/ lună 6.80 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat Brasov - 250 mp # P ...

Central, Brașov

1 camere
250 mp
2000
3E
Agenție

Mai mult de un an
6

599 €
/ lună 17.11 € / mp / lună

Spatiu comercial Central

Central, Brașov

35 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
26

6.250 €
/ lună 25 € / mp / lună

Pozitionare Centrala - Cladire Multifunctionala

Central, Brașov

5 camere
250 mp
Parter / 1
2024
Agenție

Mai mult de un an
6

1.800 €
/ lună 7.20 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, zona centrala, 250 m ...

Central, Brașov

2 camere
250 mp
1999
Agenție

Mai mult de un an
12

1.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat Brasov - 80 mp # pl ...

Central, Brașov

3 camere
80 mp
Parter / 2
1931
Agenție

Mai mult de un an
6

1.200 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu Birouri Cenntral

Central, Brașov

160 mp
2000
Agenție

Mai mult de un an
4

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat Brasov - 100 mp # p ...

Central, Brașov

1 camere
100 mp
Etaj 1 / 6
2003
Agenție

Mai mult de un an
6

900 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat Brasov - 90 mp # pl ...

Central, Brașov

1 camere
90 mp
Etaj 3 / 6
2003
Agenție

Mai mult de un an
5

1.524 €
/ lună
1.260 €
10.89 € / mp / lună

Spatiu depozitare de închiriat Brasov - 140 mp ...

Central, Brașov

2 camere
140 mp
Demisol / 2
1970
Agenție

Mai mult de un an
9

3.600 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu de birouri - 400 mp

Central, Brașov

7 camere
400 mp
Etaj 1 / 6
2002
Agenție

Mai mult de un an
5

1.760 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat Brasov - 176 mp # p ...

Central, Brașov

1 camere
176 mp
Parter / 2
1970