Proprietar
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 1
Agenție

5 luni în urmă
20

21.538 €
/ lună
17.800 €
12.10 € / mp / lună

Cladire administrativa cu multiple functionalit ...

Aurel Vlaicu, Brașov

1.780 mp utili
4E
2014
Agenție

5 luni în urmă
4

220 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatiu birou, zona Aurel Vlaicu

Aurel Vlaicu, Brașov

40 mp
Etaj 2 / 2
1946
2E
Agenție

8 luni în urmă
6

9.026 €
/ lună
7.460 €
4.84 € / mp / lună

Spatiu industrial/hala depozitare 1360 mp-Parc ...

Aurel Vlaicu, Brașov

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
5

1.400 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu Birouri/Arhiva/Comercial, oportunitate p ...

Aurel Vlaicu, Brașov

200 mp utili
2005
Agenție

5 luni în urmă
4

220 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatiu birou, zona Aurel Vlaicu

Aurel Vlaicu, Brașov

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

194 €
/ lună 2.77 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu 70m

Aurel Vlaicu, Brașov

70 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
21

1.200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatii comerciale de inchiriat

Blumăna, Brașov

La ~5km distanță

150 mp utili
1E
2006
Agenție

1 lună în urmă
15

950 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Casă 100 mp | Comercial + Rezidențial

Blumăna, Brașov

La ~5km distanță

100 mp utili
1990
Agenție

3 luni în urmă
9

1.400 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

Zona Centrală - 250 mp spațiu birouri ...

Blumăna, Brașov

La ~5km distanță

250 mp

Agenție

3 luni în urmă
8

600 €
/ lună
656 €
7.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birouri, 80 mp, Str Lunga

Blumăna, Brașov

La ~5km distanță

80 mp
2E
Agenție

5 luni în urmă
25

6.050 €
/ lună
5.000 €
25.21 € / mp / lună

Constructie comerciala centrala P+2 - funcțiun ...

Blumăna, Brașov

La ~5km distanță

240 mp utili
2E
1960
Agenție

9 luni în urmă
5

3.630 €
/ lună
3.000 €
24.20 € / mp / lună

Închiriere spațiu versatil – Brașovul Vechi

Blumăna, Brașov

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
Parter
2010
Agenție

4 luni în urmă
7

1.936 €
/ lună
1.600 €
11.39 € / mp / lună

Birou de inchiriat - 170 mp

Blumăna, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
170 mp
1990
Agenție

3 luni în urmă
7

590 €
/ lună 11.80 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Harman - Brasov

Cetatea, Brașov

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

665 €
/ lună
550 €
12.09 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat Brasov - 55 mp # pl ...

Ultracentral, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
55 mp
2003
6E
Agenție

Mai mult de un an
3

1.700 €
/ lună 6.80 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat Brasov - 250 mp # P ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

1 camere
250 mp
2000
3E
Agenție

Mai mult de un an
13

4.000 €
/ lună 4.60 € / mp / lună

Hala depozitare - depozit farmaceutic, 870 mp, ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

870 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

975 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Spa?iu Comercial de Inchiriat - Ideal pentru Bi ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

105 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
7

250 €
/ lună 13.89 € / mp / lună

Spatiu Birou 18 mp Bartolomeu

Central, Brașov

La ~5km distanță

18 mp
Parter
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.400 €
/ lună

Vindem sau Inchiriem cladire cu 3 nivele , supr ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
3

2.663 €
/ lună
2.201 €
27.17 € / mp / lună

Spatiu comercial Ultracentral - 98 mp #Plus-imo ...

Ultracentral, Brașov

La ~5km distanță

98 mp utili
201 mp teren
1E
1970
Agenție

10 luni în urmă
6

520 €
/ lună 8.67 € / mp / lună

Spatiu comercial, Ultracentral, Prejmer, Brasov

Exterior Est, Brașov

La ~5km distanță

60 mp utili
1980
Agenție

10 luni în urmă
8

1.887 €
/ lună
1.560 €
14.52 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat Brasov - 130 mp # s ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

3 camere
130 mp
Etaj 1 / 2
1970
Agenție

10 luni în urmă
5

3.605 €
/ lună
2.980 €
4.84 € / mp / lună

SPATIU INDUSTRIAL - PARC INDUSTRIAL CRISTIAN B ...

Vest, Brașov

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
7

7.090 €
/ lună
5.860 €
4.84 € / mp / lună

SPATIU INDUSTRIAL - PARC INDUSTRIAL CRISTIAN B ...

Vest, Brașov

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
7

2.201 €
/ lună 8.24 € / mp / lună

Spatiu comercial - 267 mp # PLUS Spatii comerci ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

267 mp utili
1E
1990
Agenție

Mai mult de un an
5

1.524 €
/ lună
1.260 €
10.89 € / mp / lună

Spatiu depozitare de închiriat Brasov - 140 mp ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

2 camere
140 mp
Demisol / 2
1970
Agenție

10 luni în urmă
9

5.434 €
/ lună 22 € / mp / lună

Spatiu clinica, office, showroom, IT servicii ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

247 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
9

2.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

400 mp de inchiriat , afacere,birouri, depozite

Central, Brașov

La ~5km distanță

400 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
26

6.250 €
/ lună 25 € / mp / lună

Pozitionare Centrala - Cladire Multifunctionala

Central, Brașov

La ~5km distanță

5 camere
250 mp
Parter / 1
2024

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Aurel Vlaicu, Brașov

Aurel Vlaicu este un cartier din Brașov, cunoscut pentru atmosfera sa vibrantă și accesibilitatea la diverse facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru a-ți oferi cele mai relevante informații despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 880 euro, cu oferte ce încep de la 300 euro și ajung până la 1.400 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 110 m², cu cele mai mari proprietăți având 1.865 m² și cele mai mici de 40 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 12% dintre spațiile comerciale disponibile au 3 sau mai multe camere.
  • Accesibilitate: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 86 de zile, indicând o piață activă.