Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

325 €
/ lună 4.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial.

Vărsătura

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

5000 mp teren intravilan Varsatura

Vărsătura

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

36.000 €
/ lună 72 € / mp / lună

Teren Varsatura-Braila 500mp, Canalizare, Gaze, ...

Vărsătura

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

79.000 €
/ lună 149.62 € / mp / lună

Ans Buzaului Teren 528 mp deschidere 16

Buzaului, Brăila

La ~5km distanță

528 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

65.000 €
/ lună 227.27 € / mp / lună

Teren de construit in ansamblul Buzaului, Brail ...

Buzaului, Brăila

La ~5km distanță

286 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

208 €
/ lună 10.40 € / mp / lună

spatiu comercial

Radu Negru, Brăila

La ~5km distanță

20 mp utili

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

98 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Radu Negru - Grigore Alexandrescu

Radu Negru, Brăila

La ~5km distanță

4.654 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

14 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Radu Negru, Brăila

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

255 €
/ lună 6.71 € / mp / lună

Inchiriere apartament cu o camera

Hipodrom, Brăila

La ~5km distanță

38,5 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

1.600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat Zona Scolilor Mic ...

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

3.000 €
/ lună 15.08 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 198 m2 3000 euro sau ...

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

199 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

702 €
/ lună 8.36 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

800 €
/ lună 1.60 € / mp / lună

inchiriez spatiu cu mai multe birouri

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.600 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu in zona ultra centrala, zona C ...

Călărași, Brăila

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
16

378 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu comercial sau de birouri Braila

Călărași, Brăila

La ~5km distanță

378 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial pe strada Mihai Emin ...

Republicii, Brăila

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

500 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat

Dorobanți, Brăila

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

300 €
/ lună 1 € / mp / lună

spatii pentru depozitare

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

30.850 €
/ lună 101.15 € / mp / lună

Teren intravilan cartier chercea

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

305 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

30 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vind teren intravilan

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan chercea

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

6.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

35.000 €
/ lună 114.75 € / mp / lună

Teren de vanzare

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

305 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

30 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu deschidere la centura ...

Centură, Brăila

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 3125mp | inchiriere parc fotov ...

Centură, Brăila

La ~5km distanță

3.125 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

24 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan pe centura Brailei

Centură, Brăila

La ~5km distanță

15.898 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

350 €
/ lună 1.46 € / mp / lună

inchiriere hala 350 e lunar 240 m

Centură, Brăila

La ~5km distanță

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren zona centura Braila

Centură, Brăila

La ~5km distanță

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren integral sau parcelat BRAILA, 6 ...

Centură, Brăila

La ~5km distanță

63.000 mp
63.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan + hala

Centură, Brăila

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

196 €
/ lună 0.39 € / mp / lună

Inchiriere spatii birouri

Gării, Brăila

La ~5km distanță

500 mp utili