Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

45.000 €
/ lună 14.81 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 3038 mp Strada Sara ...

Central, Ianca

3.038 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

1.700 €
/ lună 11.33 € / mp / lună

De inchiriat Pub-Restauratnt zona Republicii la ...

Central, Ianca

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

550 €
/ lună 45.83 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 110 mp

Ianca

12 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
12

1.700 €
/ lună 11.33 € / mp / lună

De inchiriat Pub-Restauratnt zona Republicii la ...

Plopu

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

4.909 €
/ lună 1.96 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan Mircea Voda, Braila

Mircea Vodă

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

108 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Dau in arenda 0.43 ha teren agricol arabil com. ...

Movila Miresii

La ~15km distanță

4.300 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

14.000 €
/ lună 14.42 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan

Central, Făurei

La ~15km distanță

971 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

11.499 €
/ lună 7.67 € / mp / lună

Vant Teren de casa Intravilan

Urleasca

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

4.500 €
/ lună 1.13 € / mp / lună

Teren partial intravilan sat Stavarasti comuna ...

Stăvărăști

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

27.000 €
/ lună 5.40 € / mp / lună

Teren extravilan 5000m2 URGENT

Traian

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

7.500 €
/ lună 0.23 € / mp / lună

Teren Buzau, 32.000mp

C.A. Rosetti

La ~25km distanță

32.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren agricol extravilan la limita cu intr ...

Însurăței

La ~25km distanță

150.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

100 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez teren oportunitate investi?ie energet ...

Central, Însurăței

La ~25km distanță

20.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

11.933 €
/ lună 4.97 € / mp / lună

Teren Insuratei, ID: R3062208

Central, Însurăței

La ~25km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

191 €
/ lună 7.96 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat Insura?ei, jude?ul Braila

Central, Însurăței

La ~25km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

62 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren in Vidin 4000mp / cartierul Artistilor 62 ...

Nicolae Bălcescu

La ~25km distanță

4.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

1.000 €
/ lună 7.87 € / mp / lună

Spatiu comercial

Nicolae Bălcescu

La ~25km distanță

127 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

600 €
/ lună 9.23 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Nicolae Bălcescu

La ~25km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

13.000 €
/ lună 325 € / mp / lună

Vand teren+casa batraneasca

Pitulați

La ~25km distanță

40 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

29.500 €
/ lună 117.06 € / mp / lună

ULTRACENTRAL 252mp Gradina Publica,120Euromp ,d ...

Nicolae Bălcescu

La ~25km distanță

252 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

17.000 €
/ lună 12.92 € / mp / lună

De Vanzare Teren zona Romanu

Romanu

La ~30km distanță

1.316 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

43.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 4.300 mp Comuna Uni ...

Unirea

La ~30km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

27.458 €
/ lună 6.53 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Unirea

La ~30km distanță

4.203 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

23.000 €
/ lună 22.62 € / mp / lună

Vand teren Tudor Vladimirescu, judetul Braila

Tudor Vladimirescu

La ~30km distanță

1.017 mp teren