Proprietar
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

378 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu comercial sau de birouri Braila

Călărași, Brăila

378 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

450 €
/ lună 5.23 € / mp / lună

ID 8082, Spatiu comercial pretabil depozit , zo ...

Călărași, Brăila

86 mp utili
7E
1980
Agenție

5 luni în urmă
7

2.449 €
/ lună 15.50 € / mp / lună

Ultracentral Spatiu zona Calarasi -Piata Concor ...

Călărași, Brăila

158 mp utili
8E
1987

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.000 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

SPATII INDUSTRIALE DE INCHIRIAT IN ELI PARK INC ...

Călărași, Brăila

1E
Agenție

2 luni în urmă
2

72.000 €
/ lună 88.56 € / mp / lună

De Vanzare Teren zona Minerva

Călărași, Brăila

813 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

40.000 €
/ lună 98.52 € / mp / lună

De Vanzare Teren zona Minerva

Călărași, Brăila

406 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.600 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu in zona ultra centrala, zona C ...

Călărași, Brăila

80 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

267 €
/ lună 7.03 € / mp / lună

Inchiriere apartament cu o camera

Hipodrom, Brăila

La ~5km distanță

38,5 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
14

600 €
/ lună 7.79 € / mp / lună

Spatiu comercial B-ra Calarasilor/B-dul Doroban ...

Barieră, Brăila

La ~5km distanță

77 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

801 €
/ lună 5.93 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu 135 mp vitrina 10m stradala, ...

Barieră, Brăila

La ~5km distanță

135 mp utili
7E
1985

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

800 €
/ lună 1.60 € / mp / lună

inchiriez spatiu cu mai multe birouri

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

1.600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat Zona Scolilor Mic ...

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

3.000 €
/ lună 15.08 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 198 m2 3000 euro sau ...

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

199 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

2.200 €
/ lună 2.65 € / mp / lună

Spalatorie auto manuala 180 mp/cafe-bar+terasa ...

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

830 mp utili
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
3

459 €
/ lună 17 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Scolilor colt cu Rahova

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

27 mp utili
1978
Agenție

4 luni în urmă
2

33.000 €
/ lună 126.92 € / mp / lună

Calarasi 4-Super Pret zona linistita 260mp cu 1 ...

Calarași 4, Brăila

La ~5km distanță

260 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

1.700 €
/ lună 11.33 € / mp / lună

De închiriat Pub-Restauratnt zona Republicii la ...

Republicii, Brăila

La ~5km distanță

150 mp utili
300 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

450 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial Bulevrdul Independen ...

Republicii, Brăila

La ~5km distanță

48 mp utili
1E
Agenție

Ieri
4

400 €
/ lună 5.88 € / mp / lună

Spatiu comercial , Republicii , sup 68 mp

Republicii, Brăila

La ~5km distanță

68 mp utili
1970
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

86 €
/ lună 5.38 € / mp / lună

Spa?iu Birou

Republicii, Brăila

La ~5km distanță

16 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
7

651 €
/ lună 8.14 € / mp / lună

ULTRACENTRAL Spatiu comercial 80 mp, artera int ...

Dorobanți, Brăila

La ~5km distanță

80 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
2

630 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Inchiriez 2 hale 120 mp si 60 mp, pretabila spa ...

Dorobanți, Brăila

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
5

300 €
/ lună 6.98 € / mp / lună

Spatiu comercial strada Rosiori Destinatie Schi ...

Dorobanți, Brăila

La ~5km distanță

43 mp utili
1E
1970
Agenție

7 luni în urmă
9

3.630 €
/ lună
3.000 €
14.52 € / mp / lună

Spațiu comercial exclusivist de închi ...

Dorobanți, Brăila

La ~5km distanță

250 mp utili
1E
2015
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

478 €
/ lună 6.37 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat

Dorobanți, Brăila

La ~5km distanță

75 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
19

1.542 €
/ lună
1.275 €
3.63 € / mp / lună

Hala industriala depozitare+ Birouri,425 mp, ac ...

Dorobanți, Brăila

La ~5km distanță

1E
Agenție

3 luni în urmă
9

1.100 €
/ lună 9.82 € / mp / lună

Spatiu comercial Zona Dorobanti Cladire separat ...

Dorobanți, Brăila

La ~5km distanță

112 mp utili
1E
2001
Agenție

2 luni în urmă
17

5.002 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu comercial 350 mp cu teren 780 mp, pret 1 ...

Dorobanți, Brăila

La ~5km distanță

350 mp utili
2000
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
12

3.900 €
/ lună 6 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE VANZARE SAU INCHIRIERE

Dorobanți, Brăila

La ~5km distanță

650 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
10

191 €
/ lună 3.90 € / mp / lună

Spa?iu cu destinatie Beauty

Dorobanți, Brăila

La ~5km distanță

49 mp utili