Proprietar
Proprietăți unice: 204
Proprietari: 31
Agenție

6 zile în urmă
4

1.600 €
/ lună 8.42 € / mp / lună

De închiriat spațiu comercial, zona Stadion. Pr ...

Central, Botoșani

190 mp utili
1989
Agenție

6 zile în urmă
1

14 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

De închiriat spațiu comercial de 340 mp

Central, Botoșani

340 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
1

2.001 €
/ lună 8.70 € / mp / lună

Spatiu comercial, zona Centrala

Central, Botoșani

230 mp utili
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
1

800 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral 50mp

Central, Botoșani

50 mp utili
50 mp teren
Agenție

Ieri
1

1.500 €
/ lună 14.56 € / mp / lună

CHIRIE!!! Spatiu comercial zona Calea Nationala ...

Central, Botoșani

103 mp utili
Agenție

Ieri
1

1.500 €
/ lună 14.56 € / mp / lună

CHIRIE!!! Spatiu comercial zona Calea Nationala ...

Central, Botoșani

103 mp utili
2000
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

9 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

SPATII BIROURI - VEGASTEL

Central, Botoșani

30 mp utili
2005
Agenție

2 zile în urmă
4

130.000 €
/ lună 30.27 € / mp / lună

Spa?iu Industrial/Comercial 838 mp | Teren 5.13 ...

Central, Botoșani

4.294 mp utili
Agenție

2 zile în urmă
1

700 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat 50 mp, zona Garii ...

Central, Botoșani

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

4.560 €
/ lună 4 € / mp / lună

Închiriez spațiu comercial pretabil pentru oric ...

Central, Botoșani

Agenție

3 zile în urmă
3

55.500 €
/ lună 25.10 € / mp / lună

Loc de casa in Catamarasti Deal zona RAR

Central, Botoșani

2.211 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

700 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 50 mp, zona Garii ...

Central, Botoșani

50 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
1

700 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 50 mp, zona Garii ...

Central, Botoșani

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

1.600 €
/ lună 6.15 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat

Central, Botoșani

260 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

57.000 €
/ lună 116.33 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Botoșani

490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

400.000 €
/ lună 3,225.81 € / mp / lună

Teren si doua imobile in municipiul Botosani

Central, Botoșani

124 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

28 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Catamarasti Deal

Central, Botoșani

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Aleea Luizoaia

Central, Botoșani

2.723 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

18.000 €
/ lună 620.69 € / mp / lună

Spa?iu de 29 mp cu baie proprie zona Romarta

Central, Botoșani

29 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

125.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

5000mp teren drept Lebada, zona Lidl

Central, Botoșani

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

89.500 €
/ lună 47.48 € / mp / lună

Teren intravilan Municipiul Botosani

Central, Botoșani

1.885 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

297.500 €
/ lună 120.01 € / mp / lună

Teren de 2479mp in oras la asfalt

Central, Botoșani

2.479 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

57.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren drept cu suprafata mare zona fostelor ser ...

Central, Botoșani

11.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

50.000 €
/ lună 125 € / mp / lună

Teren zona de case Pensiunea Bianca

Central, Botoșani

2 camere
400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

3.000 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Cladire la strada circulata zona centrala

Central, Botoșani

400 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

3.000 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Cladire la strada circulata zona centrala

Central, Botoșani

400 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

1.200 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu birou + hala depozitare de inchiriat, Bo ...

Central, Botoșani

140 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
2

100.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Loc de casa in oras zona centrala

Central, Botoșani

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

1.500 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial 104 mp zona O (Romarta )

Central, Botoșani

105 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
1

2.000 €
/ lună 8.70 € / mp / lună

Spatiu comercial, zona Centrala

Central, Botoșani

230 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în centrul Botoșani

Centrul Botoșani este o zonă vibrantă, ideală pentru afaceri, datorită accesibilității sale și a atmosferei comerciale active. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 850 euro, cu oferte care încep de la 10 euro și pot ajunge până la 45.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 103 m², cu cele mai mici având 20 m² și cele mai mari atingând 1.500 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat ajunge la 750 euro.
  • Facilități: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 1.500 euro, iar pentru cele cu terasă sau grădină este de asemenea de 1.500 euro.
  • Construcții recente: Doar 2% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 125 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor sunt de 1 cameră (2%) sau 2 camere (1%), fără oferte pentru spații cu 3 sau mai multe camere.

Centrul Botoșani reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum ofertele disponibile!