Proprietar
Proprietăți unice: 199
Proprietari: 31
Agenție

3 zile în urmă
4

1.600 €
/ lună 8.42 € / mp / lună

De închiriat spațiu comercial, zona Stadion. Pr ...

Central, Botoșani

190 mp utili
1989
Agenție

3 zile în urmă
1

14 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

De închiriat spațiu comercial de 340 mp

Central, Botoșani

340 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
1

2.001 €
/ lună 8.70 € / mp / lună

Spatiu comercial, zona Centrala

Central, Botoșani

230 mp utili
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
1

800 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral 50mp

Central, Botoșani

50 mp utili
50 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

9 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

SPATII BIROURI - VEGASTEL

Central, Botoșani

30 mp utili
2005
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

4.560 €
/ lună 4 € / mp / lună

Închiriez spațiu comercial pretabil pentru oric ...

Central, Botoșani

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

57.000 €
/ lună 116.33 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Botoșani

490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

400.000 €
/ lună 3,225.81 € / mp / lună

Teren si doua imobile in municipiul Botosani

Central, Botoșani

124 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Aleea Luizoaia

Central, Botoșani

2.723 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

18.000 €
/ lună 620.69 € / mp / lună

Spa?iu 29 mp cu baie proprie zona Romarta

Central, Botoșani

29 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
1

125.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

5000mp teren drept Lebada, zona Lidl

Central, Botoșani

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

89.500 €
/ lună 47.48 € / mp / lună

Teren intravilan Municipiul Botosani

Central, Botoșani

1.885 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

297.500 €
/ lună 120.01 € / mp / lună

Teren de 2479mp in oras la asfalt

Central, Botoșani

2.479 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

57.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren drept cu suprafata mare zona fostelor ser ...

Central, Botoșani

11.400 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
2

50.000 €
/ lună 125 € / mp / lună

Teren zona de case Pensiunea Bianca

Central, Botoșani

2 camere
400 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

3.000 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Cladire la strada circulata zona centrala

Central, Botoșani

400 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
1

3.000 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Cladire la strada circulata zona centrala

Central, Botoșani

400 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
2

100.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Loc de casa in oras zona centrala

Central, Botoșani

1.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
4

1.500 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial 104 mp zona O (Romarta )

Central, Botoșani

105 mp utili
Agenție

2 zile în urmă

2.000 €
/ lună 8.70 € / mp / lună

Spatiu comercial, zona Centrala

Central, Botoșani

230 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
8

1.200 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu birou + hala depozitare de inchiriat, Bo ...

Central, Botoșani

140 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

125.000 €
/ lună 83.33 € / mp / lună

Teren cu suprafata de 1500mp mai sus de Casa Lu ...

Central, Botoșani

1.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

660.000 €
/ lună 130.00 € / mp / lună

Teren intravilan Botosani, 5077mp, Calea Nation ...

Central, Botoșani

5.077 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.000 €
/ lună 8.47 € / mp / lună

Spatiu comercial cu suprafata de 118mp C.Nation ...

Central, Botoșani

118 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.000 €
/ lună 8.47 € / mp / lună

Spatiu comercial cu suprafata de 118mp C.Nation ...

Central, Botoșani

118 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Albesti/Todireni

Central, Botoșani

9.682 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

52.500 €
/ lună 70 € / mp / lună

Loc de casa in Catamarasti Deal

Central, Botoșani

750 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

61.000 €
/ lună 62.56 € / mp / lună

Teren in primul plan cartier ANL Cismea

Central, Botoșani

975 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

28.500 €
/ lună 40.43 € / mp / lună

Loc de casa la Lebada

Central, Botoșani

705 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

155.000 €
/ lună 155 € / mp / lună

Teren 1000 Mp - Bucovina

Central, Botoșani

1.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în centrul Botoșani

Centrul Botoșani este o zonă vibrantă, ideală pentru afaceri, datorită accesibilității sale și a atmosferei comerciale active. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 850 euro, cu oferte care încep de la 10 euro și pot ajunge până la 45.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 103 m², cu cele mai mici având 20 m² și cele mai mari atingând 1.500 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat ajunge la 750 euro.
  • Facilități: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 1.500 euro, iar pentru cele cu terasă sau grădină este de asemenea de 1.500 euro.
  • Construcții recente: Doar 2% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 125 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor sunt de 1 cameră (2%) sau 2 camere (1%), fără oferte pentru spații cu 3 sau mai multe camere.

Centrul Botoșani reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum ofertele disponibile!