Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Valea

14.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

160.000 €
/ lună 16.33 € / mp / lună

Teren agricol cu casa de lemn

Valea

2 camere
9.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

390 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spatiu industrial de depozitare service de inch ...

Central, Miercurea Nirajului

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

6 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De inchiriat proprietate industriala, hala de p ...

Central, Miercurea Nirajului

La ~5km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

383 €
/ lună 4.51 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat pentru magazin, atelier sau ...

Central, Miercurea Nirajului

La ~5km distanță

85 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
12

2.500 €
/ lună 2.21 € / mp / lună

Clădire industrială – Hale – Miercurea Nirajulu ...

Central, Miercurea Nirajului

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

23.000 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Teren 700mp in Miercurea Nirajului

Central, Miercurea Nirajului

La ~5km distanță

70.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

350 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal, 84 mp, Miercurea Nira ...

Central, Miercurea Nirajului

La ~5km distanță

84 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
7

405 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez sp.comercial, de mag,alimentar,birou, ...

Miercurea Nirajului

La ~5km distanță

81 mp utili
1E
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

422 €
/ lună 5.28 € / mp / lună

Spațiu comercial | Miercurea Nirajului

Est, Miercurea Nirajului

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

12.400 €
/ lună 31 € / mp / lună

Teren intravilan cu utilitati

Lăureni

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

33.200 €
/ lună 50 € / mp / lună

Loturi 424664 mp, utilitati complete, proiect i ...

Sânișor

La ~10km distanță

664 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

21.200 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren zona Livezeni Sanisor Certificat de Urban ...

Sânișor

La ~10km distanță

424 mp teren
Agenție

20 ore în urmă
4

180.000 €
/ lună 38.96 € / mp / lună

Teren intravilan | 7 parcele | Ivanesti (com. L ...

Sânișor

La ~10km distanță

4.620 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

19.500 €
/ lună 23.52 € / mp / lună

Teren intravilan Sacareni

Săcăreni

La ~10km distanță

829 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

19.500 €
/ lună
21.900 €
11.47 € / mp / lună

Teren 17 ari intravilan in Damieni nr. 1 zona l ...

Dămieni

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

573.000 €
/ lună 26.53 € / mp / lună

Teren de vanzare Livezeni cu deschidere 110 m l ...

Ivănești

La ~10km distanță

21.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

56.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare

Ivănești

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Agenție

Ieri
7

402.000 €
/ lună 62.99 € / mp / lună

Oportunitate - Teren de Vanzare Zona Livezeni, ...

Ivănești

La ~10km distanță

6.382 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

95.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren De Vanzare, 950 Mp ,Intravilan, Livezeni

Poienița

La ~10km distanță

950 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

19.000 €
/ lună 33.45 € / mp / lună

Teren intravilan, 568mp, zona Livezeni

Poienița

La ~10km distanță

568 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

70 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren intravilan premium 1690 mp in Bozeni ...

Bozeni

La ~10km distanță

1.690 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

96 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

De vanzare teren pentru gradina si cabana

Bozeni

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

73.000 €
/ lună
72.000 €
48.67 € / mp / lună

Teren intravilan 1763mp - Corunca, Bozeni la do ...

Bozeni

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

64.000 €
/ lună 57.66 € / mp / lună

Teren 1110 mp Intravilan in Sangeorgiu de Mures

Tofalău

La ~10km distanță

1.110 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
2

49.000 €
/ lună 66.94 € / mp / lună

Teren 732 mp Intravilan in Sangeorgiu de Mures

Tofalău

La ~10km distanță

732 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
8

370.474 €
/ lună 14.19 € / mp / lună

Teren intravilan industrial 26112 mp intre Selg ...

Ernei

La ~15km distanță

26.112 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

35.900 €
/ lună
59 €
11.97 € / mp / lună

Teren intravilan Ernei 4 parcele x 600 m2 Asfal ...

Ernei

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

29 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan 5.000 mp

Ernei

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

27.000 €
/ lună 54 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Ernei, Mures 500 mp

Ernei

La ~15km distanță

500 mp teren