Proprietăți unice: 8
Proprietari: 8
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

5.000 €
/ lună 2.27 € / mp / lună

Teren de vanzare 22 ari

Unirea

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

49.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan Unirea, str. Platanilor

Unirea

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

900 €
/ lună
990 €
0.03 € / mp / lună

Vermes Teren Intravilan

Unirea

35.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

20.400 €
/ lună 16.05 € / mp / lună

Teren de vanzare

Unirea

1.271 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

42.000 €
/ lună 84 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare - Dealul Dumitrei z ...

Unirea

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.850 €
/ lună 1.14 € / mp / lună

Vand teren unirea

Unirea

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

100 €
/ lună

Inchiriez curte

Unirea

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

500 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Unirea

150 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

500 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

150 mp utili
350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

5.500 €
/ lună 2.82 € / mp / lună

Vand teren in Unirea langa Teraplast Arena

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

1.950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

157.000 €
/ lună 120.77 € / mp / lună

vand teren Bistrita,Cartier Unirea ,str Vasile ...

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

1.300 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.375 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Inchiriere spa?ii

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

550,75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

4.500 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Vand teren in Livezile (10 ari intravilan+64 ar ...

Livezile

La ~5km distanță

7.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

307 €
/ lună 4.26 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Livezile

Livezile

La ~5km distanță

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

350 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial Calea Moldovei -de inchiriat

Calea Moldovei, Bistrița

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

350 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Calea Moldovei

Calea Moldovei, Bistrița

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

spa?iu birouri Bistri?a str Alba Iulia

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

10 €
/ lună 2 € / mp / lună

Loc de parcare

Central, Bistrița

La ~5km distanță

5 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

400 €
/ lună 12.90 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Bistrița

La ~5km distanță

31 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

300 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Inchiriez sau schimb cu apartament 2 camere par ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez birou avantajos

Central, Bistrița

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Bistrita

Central, Bistrița

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

150 €
/ lună 1.07 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Bistri?a 150 EURO

Central, Bistrița

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, Piata Centrala Bistrita.

Central, Bistrița

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

157 €
/ lună 6.28 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Bistrița

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

48 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu Boxe individuale de depozitare

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

36.500 €
/ lună 10.43 € / mp / lună

Teren Tihuta / jud BN 1.050Euro/ar

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

2.000 €
/ lună 12.27 € / mp / lună

Spa?iu Comercial generos ?i multifunc?ional, ce ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

163 mp utili
1989
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat pentru birouri depozit hala ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

560 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

4.000 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

Teren extravilan (inclus in PUG 2026) aproape d ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

6.000 mp teren