Proprietar
Proprietăți unice: 13
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

7 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Central, Năsăud

60 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
6

125.000 €
/ lună 89.93 € / mp / lună

Teren de vanzare Nasaud

Central, Năsăud

1.390 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

250 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatii comerciale,birouri,zona centrala,oras Na ...

Central, Năsăud

25 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
7

500 €
/ lună 4.55 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat Nasaud, zona cu vad ...

Central, Năsăud

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

159.000 €
/ lună 13.83 € / mp / lună

Teren in Nasaud langa pensiunea Coco 11.5 ari c ...

Central, Năsăud

11.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

883 €
/ lună 0.44 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Năsăud

2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

494.000 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren intravilan 3800mp, central Nasaud

Central, Năsăud

3.800 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

1.599 €
/ lună 4.00 € / mp / lună

Spatiu depozitare/productie de inchiriat, oras ...

Central, Năsăud

400 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

250 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatii comerciale,birouri,zona centrala,oras Na ...

Năsăud

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De inchiriat spatii comerciale Nasaud zona cent ...

Năsăud

85 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

5.999 €
/ lună 6.00 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial/hala 1000 mp,curt ...

Năsăud

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

20 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inmatriculari Nasaud Birou Copiat Acte

Năsăud

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

589 €
/ lună 8.41 € / mp / lună

Spatiu - cabinet medical

Năsăud

70 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

29.990 €
/ lună 9.37 € / mp / lună

Teren de vanzare pe sesul Rebrisorii

Poderei

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

250 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatii comerciale,birouri,zona centrala,oras Na ...

Poderei

La ~5km distanță

25 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
7

5.999 €
/ lună 6.00 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial/hala 1000 mp,curt ...

Poderei

La ~5km distanță

1.000 mp utili

Agenție

1 săptămână în urmă
7

500 €
/ lună 4.55 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat Nasaud, zona cu vad ...

Poderei

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

18.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Livada pomi fructiferi - Salva

Salva

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

23.500 €
/ lună 7.58 € / mp / lună

Teren 3100 mp-livada-ideal casa-Mititei

Mititei

La ~5km distanță

3.100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

23.900 €
/ lună 7.24 € / mp / lună

Teren cu livada 120 pomi,imprejmuit 33Ari,intra ...

Mititei

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

135.000 €
/ lună 0.68 € / mp / lună

Teren de vanzare Nimigea de Jos, Taure

Nimigea

La ~5km distanță

200.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

449.000 €
/ lună 7.48 € / mp / lună

Balastiera functionala,utilaje,hala,6 hectare d ...

Mocod

La ~10km distanță

60.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

150 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

inchiriez spatiu de depozitare sau birou

Florești

La ~10km distanță

16 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
2

27.500 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Teren extravilan, 10 arii, Dealul Targului

Dumitra

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

58.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren 58 Ari in Dumitra Panorama & Potential Re ...

Dumitra

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

38.500 €
/ lună 33.48 € / mp / lună

Teren de 11.5 ari (1150 mp) intr-o zona linisti ...

Dumitra

La ~10km distanță

1.150 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

2.100 €
/ lună 0.42 € / mp / lună

Teren 5000 mp-ideal investitie-Ghinda

Nepos

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

30.000 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Teren extravilan 2.800 mp in Livezile

Nepos

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

29.000 €
/ lună 21.11 € / mp / lună

Teren de vanzare in Livezile

Nepos

La ~10km distanță

1.374 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

10.150 €
/ lună 12.69 € / mp / lună
11.599 €

Teren Tihuta 1.450 euro/ar

Piatra

La ~10km distanță

800 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Năsăud

Năsăud, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă, oferă oportunități excelente pentru afaceri datorită amplasării sale strategice. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat din Năsăud, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 5.990 euro, cu oferte ce încep de la 250 euro și ajung până la 5.999 euro, ceea ce le plasează în segmentul de lux comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 400 m², cu cele mai mari spații având 1.000 m² și cele mai mici de 25 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 8 euro, cu valori ce variază de la 4 euro/m² pentru cele mai accesibile oferte până la 100 euro/m² pentru cele premium.
  • Accesibilitate: Aproximativ 17% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce poate fi un avantaj pentru antreprenorii care caută să își dezvolte afacerea în zonă.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 166 de zile, indicând o piață activă.

Năsăud reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat, având un mix de prețuri și dimensiuni care pot satisface diverse nevoi de afaceri. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!