Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

4.174 €
/ lună
4.235 €
27.83 € / mp / lună

Spațiu Comercial Premium – Fost Sediu Bancar | ...

Decebal, Bistrița

150 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
8

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu comercial 70 mp, Zona ANDREI MURESANU

Decebal, Bistrița

70 mp utili
4E
Agenție

2 luni în urmă
12

700 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL | ZONA DECEBAL

Decebal, Bistrița

60 mp utili
2000

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
12

700 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Zona Decebal

Decebal, Bistrița

60 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
7

450 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Comercial Decebal 45 mp

Decebal, Bistrița

45 mp utili
1977
Agenție

5 luni în urmă
7

450 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Comercial Decebal 45 mp

Decebal, Bistrița

45 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Bistrita

Central, Bistrița

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

7.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Teren intravilan 560 mp-ideal casa-Zona Aerodro ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

560 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

30.000 €
/ lună 56.18 € / mp / lună

Teren intravilan 534 mp cu utilitati-ideal casa ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

534 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 30,000 € și 37.000 €

Agenție

Mai mult de un an
4

3.500 €
/ lună 4.81 € / mp / lună

Parcele teren 727-995 mp cu utilitati- Zona Dr. ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

727 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună
750 €
11.11 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 90 mp, zona ISU

Central, Bistrița

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

150 €
/ lună 1.07 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Bistri?a 150 EURO

Central, Bistrița

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez birou avantajos

Central, Bistrița

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

550 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat, 60 mp, zona Tribunal ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

270 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Cabinet stomatologic in zona centrala

Central, Bistrița

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, Piata Centrala Bistrita.

Central, Bistrița

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
1

1.650 €
/ lună 8.05 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat Calea Moldovei, 2 ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

205 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala De Inchiriat, 250 mp, zona Rombat

Central, Bistrița

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

spa?iu birouri Bistri?a str Alba Iulia

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
12

1.200 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatiu comercial 132 mp, ultracentral, zona pie ...

Ultracentral, Bistrița

La ~5km distanță

132 mp utili
1E
1883
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

48 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu Boxe individuale de depozitare

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
12

400 €
/ lună 1 € / mp / lună

Hala Industriala 400 mp utili + 400 mp curte, J ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

400 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
3

250 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Studio 35mp de inchiriat

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 2 / 2
2000
Agenție

7 luni în urmă
5

800 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat - Andrei Muresanu

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

85 mp utili
1989
Agenție

6 luni în urmă
9

750 €
/ lună 2.90 € / mp / lună

Demisol spa?ios de 259 mp de inchiriat Centura ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

259 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

157 €
/ lună 6.28 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Bistrița

La ~5km distanță

25 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
6

990 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 90 mp, zona Cent ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

90 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
15

500 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spațiu Generos de Închiriat - 90 mp Utili - Zon ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

90 mp
Etaj 1 / 2
2005
2E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

300 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Inchiriez sau schimb cu apartament 2 camere par ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

400 €
/ lună 12.90 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Bistrița

La ~5km distanță

31 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Decebal, Bistrița

Decebal este o zonă din Bistrița, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru facilitățile comerciale disponibile. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 380 euro, cu oferte care încep de la 380 euro și ajung până la 450 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 48 m², cu cele mai mari având 48 m² și cele mai mici de 36 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având un preț mediu semnificativ mai mic comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 8 euro, cu valori variind între 2 euro și 10 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 167 de zile, indicând o piață activă.
  • Oferte accesibile: Aproximativ 14% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.

Decebal, Bistrița, reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, bine situate și cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!