Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Tileagd

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat

Tileagd

100 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

18.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren Tileagd Bihor

Tileagd

2.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

14 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren E60 tileagd 5800mp ideal pe afacere sau c ...

Tileagd

5.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
1

33.800 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Teren Extravilan | 2939Mp | Uileacul De Cris | ...

Uileacu de Criș

La ~5km distanță

2.939 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

21.200 €
/ lună 12.25 € / mp / lună

Teren Extravilan | 1730 Mp | Uileacul De Cris | ...

Uileacu de Criș

La ~5km distanță

1.730 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

18.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren in Uileacul de Cris, 2000 mp extravilan, ...

Uileacu de Criș

La ~5km distanță

2.000 mp teren

Agenție

10 luni în urmă
5

749 €
/ lună 2.08 € / mp / lună

Reco, hala industriala Sabolciu

Săbolciu

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
4

750 €
/ lună 2.08 € / mp / lună

Atelier de inchiriat in localitatea Sabolciu, B ...

Săbolciu

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
7

17.000 €
/ lună 17.89 € / mp / lună

Teren Intravilan cu PUZ, in Sabolciu

Săbolciu

La ~5km distanță

950 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

6.957 €
/ lună
5.750 €
4.47 € / mp / lună

Hala industriala cu pod rulant de inchiriat, la ...

Săcădat

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
1

12.800 €
/ lună 15.86 € / mp / lună

Teren intravilan in comuna Tileagd

Tilecuș

La ~5km distanță

807 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

22.500 €
/ lună 6.72 € / mp / lună

teren intavilan, Urvind

Urvind

La ~5km distanță

3.346 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

27.000 €
/ lună 22.77 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan 1,186mp Ineu -Strad ...

Ineu

La ~5km distanță

1.186 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

80.000 €
/ lună 1,481.48 € / mp / lună

RECO , Spatiu comercial, Ineu,Bihor

Ineu

La ~5km distanță

54 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
5

1.300 €
/ lună 2.36 € / mp / lună

Hala de inchiriat – Ineu, judetul Bihor – 1.300 ...

Ineu

La ~5km distanță

550 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
10

34.900 €
/ lună 2.68 € / mp / lună

RECO Teren in Burzuc 13 041mp

Burzuc

La ~10km distanță

13.041 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

28.500 €
/ lună 15.08 € / mp / lună

Teren de vanzare 1890 mp in Husasau de Cris Bih ...

Husasău de Criș

La ~10km distanță

1.890 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

66.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren intravilan 1200 mp de vanzare, Osorhei Ga ...

Oșorhei

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

23.000 €
/ lună 34.28 € / mp / lună

NECTORA IMOB-Terenuri ideale pentru afacere, se ...

Oșorhei

La ~10km distanță

671 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

64.800 €
/ lună 72 € / mp / lună

Teren intravilan de 900 mp, Podgoria

Oșorhei

La ~10km distanță

900 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

700 €
/ lună 10.14 € / mp / lună

Spatiu comercial modern, 69 mp, front stradal, ...

Oșorhei

La ~10km distanță

69 mp utili
2020
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 700 € și 750 €
Agenție

1 lună în urmă
5

500 €
/ lună 1.92 € / mp / lună

Hala de inchiriat , Osorhei, Bihor

Oșorhei

La ~10km distanță

Agenție

2 luni în urmă
3

2.575 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Teren de inchiriat Cheriu, 50 m de Inelul Metro ...

Oșorhei

La ~10km distanță

4.293 mp
4.293 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

800 €
/ lună 2.78 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Osorhei pentru depozitare ...

Oșorhei

La ~10km distanță

Agenție

3 luni în urmă
8

2.420 €
/ lună
2.000 €
6.25 € / mp / lună

Spatii pentru birouri,comercial de inchiriat , ...

Oșorhei

La ~10km distanță

9 camere
387 mp
Parter / 2
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

45 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Parcele de vanzare Osorhei

Oșorhei

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

39 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Industrial si Servicii Centura ...

Oșorhei

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

119.000 €
/ lună 97.38 € / mp / lună

Sapient | Teren rezidential in cart. Tineretulu ...

Oșorhei

La ~10km distanță

1.222 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

3.447 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu de birouri , Calea Clujului, Oradea, Bih ...

Oșorhei

La ~10km distanță

766 mp utili
1E