Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

15.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare oportunitate excele ...

Saca

620 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
3

54.900 €
/ lună 9.51 € / mp / lună

Teren inravilan Sacadat, judetul Bihor

Saca

La ~5km distanță

5.774 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

270.000 €
/ lună 12.56 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Sacadat, 21.496 ...

Saca

La ~5km distanță

21.496 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
13

59.900 €
/ lună 5.20 € / mp / lună

RECO Teren extravilan 11509 mp cu front la E60 ...

Saca

La ~5km distanță

11.509 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

255.000 €
/ lună 7.08 € / mp / lună

Teren intravilan cu front la E60, Sacadat, Biho ...

Saca

La ~5km distanță

36.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

214.960 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren extravilan 2 ha de vanzare in comuna Saca ...

Saca

La ~5km distanță

21.496 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

13.900 €
/ lună 21.06 € / mp / lună

Teren intravilan cu destinatia de constructie l ...

Saca

La ~5km distanță

660 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

115.000 €
/ lună 7.67 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | Acces din DN1, Sa ...

Saca

La ~5km distanță

15.003 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

369.000 €
/ lună 10.07 € / mp / lună

Sapient | Teren intravilan de 36.638 mp, Sacada ...

Saca

La ~5km distanță

36.638 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

145.000 €
/ lună 743.59 € / mp / lună

Antony Estate | Oportunitate investitionala - P ...

Budureasa

La ~5km distanță

195 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
14

19.000 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

RECO Teren extravilan la Cresuia, Stana de Vale

Cresuia

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu comercial in Beius

Ultracentral, Beiuș

La ~10km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.100 €
/ lună 2.75 € / mp / lună

Spatiu comerical - clinica, gradinita, magazin ...

Central, Beiuș

La ~10km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

6 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat

Central, Ștei

La ~15km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

17.500 €
/ lună 12.74 € / mp / lună

De vanzare 1374 mp teren cu utilitati pt. const ...

Remetea

La ~15km distanță

1.374 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

60.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren de vanzare 10 000 mp

Șuncuiș

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Suncuius

Șuncuiș

La ~15km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

3.517 €
/ lună 0.41 € / mp / lună

Vand 3 terenuri in satul Uileacu de Beius

Uileacu de Beiuș

La ~20km distanță

8.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Nucet

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

450 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial cu parcare mare Hidi ...

Hidiș

La ~20km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 7.800 mp Hidiselu d ...

Hidiș

La ~20km distanță

7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez 70 Ari de teren pentru panouri fotovo ...

Hidiș

La ~20km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

11.500 €
/ lună 2.95 € / mp / lună

Vand teren Mierlau

Hidiș

La ~20km distanță

3.900 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

73.050 €
/ lună 25 € / mp / lună

Vand teren - 2.922 mp - 2.8 km de statiunea Var ...

Bubești

La ~25km distanță

2.922 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

75.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Vand teren extravilan - 5.000 mp - 2 km de stat ...

Bubești

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare in sat Damis com Bratca

Damiș

La ~25km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

20.000 €
/ lună 66.67 € / mp / lună

Teren de vanzare in Statiunea Moneasa!

Moneasa

La ~30km distanță

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

22.000 €
/ lună 17.60 € / mp / lună

Teren intravilan Arieseni - 1250 mp - langa dru ...

Arieșeni

La ~30km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

10.500 €
/ lună 14.69 € / mp / lună

Teren com Arieseni

Arieșeni

La ~30km distanță

715 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

100 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Inchiriez Garaj Slatina Olt

Slatina de Criș

La ~30km distanță

18 mp utili