Proprietar
Proprietăți unice: 86
Proprietari: 11
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

2.501 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Chirie Ultra-central Oradea – spațiu HoReCa în ...

Ultracentral, Oradea

240 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
15

650 €
/ lună 6.31 € / mp / lună

Birou 103 mp, 4 camere, ultracentral, str.I.Vul ...

Ultracentral, Oradea

103 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
10

3.500.000 €
/ lună 833.33 € / mp / lună

Teren Ultracentral 4 200 mp pentru bloc Oradea

Ultracentral, Oradea

4.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

850 €
/ lună 5.67 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat in Oradea, ultra ...

Ultracentral, Oradea

150 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
12

420 €
/ lună 8.24 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Republicii pi ...

Ultracentral, Oradea

51 mp utili
2E
Agenție

1 lună în urmă
4

847 €
/ lună
700 €
13.03 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, central, Oradea

Ultracentral, Oradea

65 mp utili
Agenție

1 lună în urmă

4.791 €
/ lună
3.960 €
21.78 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ultracentral, Piata Unirii, 22 ...

Ultracentral, Oradea

220 mp utili
3E
2026
Agenție

1 lună în urmă
28

10.000 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL | ULTRACENTRAL | 1066 MP UTIL ...

Ultracentral, Oradea

1.066 mp utili
2E
1926
Agenție

1 lună în urmă
15

4.500 €
/ lună 22.61 € / mp / lună

Spațiu comercial 200mp, de închiriat în Piața U ...

Ultracentral, Oradea

199,7 mp utili
2E
1950
Agenție

1 lună în urmă
6

1.815 €
/ lună
1.500 €
11.56 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat ultracentral Oradea, Bihor

Ultracentral, Oradea

157 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
31

3.013 €
/ lună 12.82 € / mp / lună

Spațiu Comercial + Birouri de Închiriat – 235 m ...

Ultracentral, Oradea

235 mp utili
1E
1970
Agenție

1 lună în urmă
15

1.200 €
/ lună 7.74 € / mp / lună

Antony Estate | Spatiu comercial ultracentral d ...

Ultracentral, Oradea

155 mp utili
1990
Agenție

2 luni în urmă
12

3.688 €
/ lună
3.048 €
9.68 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat in Oradea, Ultra ...

Ultracentral, Oradea

9 camere
381 mp
Etaj 1
Agenție

2 luni în urmă
20

3.990 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral cu vitrina de 700 ...

Ultracentral, Oradea

1E
Agenție

3 luni în urmă
19

550 €
/ lună
600 €
6.96 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, de inchiriat, zona ultra ...

Ultracentral, Oradea

79 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

320 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spațiu renovat | Ideal birou/cabinet | Gata de ...

Ultracentral, Oradea

20,75 mp utili
1E
1900
Agenție

3 luni în urmă
3

290 €
/ lună 12.61 € / mp / lună

Spatiu ultracentral de inchiriat cu intrare din ...

Ultracentral, Oradea

1 camere
23 mp
Parter
Agenție

4 luni în urmă
2

280 €
/ lună 8.24 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat, Ora ...

Ultracentral, Oradea

34 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
5

3.025 €
/ lună
2.500 €
9.60 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de 315 mp,de inch ...

Ultracentral, Oradea

315 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
8

786 €
/ lună
650 €
15.72 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat ultracentral, Strad ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
50 mp
Etaj 2
Agenție

6 luni în urmă
21

23 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Spații de birouri premium de închiriat – clădir ...

Ultracentral, Oradea

561 mp utili
3E
2025
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
9

601 €
/ lună 16.69 € / mp / lună

Spatiu comercial, ultracentral, Republicii, Ora ...

Ultracentral, Oradea

36 mp utili
8E
1970
Agenție

7 luni în urmă
5

590 €
/ lună 8.43 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Ultracentrala ...

Ultracentral, Oradea

70 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
2

2.577 €
/ lună 15.07 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Ultracentrala ...

Ultracentral, Oradea

171,79 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,577 € și 2.961 €
Agenție

7 luni în urmă
13

1.500 €
/ lună 11.03 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Piata Bucures ...

Ultracentral, Oradea

136 mp
Etaj 1
Agenție

7 luni în urmă
9

28.000 €
/ lună 400 € / mp / lună

Birouri ultracentrale de închiriat

Ultracentral, Oradea

70 mp
Agenție

9 luni în urmă
5

471 €
/ lună
390 €
12.39 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL ULTRACENTRAL | 2 CAMERE | IULI ...

Ultracentral, Oradea

38 mp utili
1970
Agenție

9 luni în urmă
10

3.630 €
/ lună
3.020 €
8.99 € / mp / lună

Cladire birouri, clinica, unit. invatamant | De ...

Ultracentral, Oradea

404 mp
3E
Agenție

10 luni în urmă
24

847 €
/ lună
700 €
4.76 € / mp / lună

SPATIU BIROURI | PALATUL STERN | ORADEA |

Ultracentral, Oradea

5 camere
178 mp
1909
Agenție

11 luni în urmă
9

750 €
/ lună 7.98 € / mp / lună

Spațiu de birou ultracentral, Oradea, Bihor

Ultracentral, Oradea

4 camere
94,6 mp
Etaj 1 / 3
3E