Proprietăți unice: 8
Proprietari: 3
Agenție

1 lună în urmă
6

1.149 €
/ lună
950 €
3.89 € / mp / lună

Hala de inchiriat, zona Episcopia, Oradea, Biho ...

Episcopia Bihorului, Oradea

Agenție

1 lună în urmă
1

2.500 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Teren de inchiriat in zona Episcopia, Oradea, B ...

Episcopia Bihorului, Oradea

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

3.200 €
/ lună 6.81 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 470mp pretabila pentru Showr ...

Episcopia Bihorului, Oradea

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
5

6.181 €
/ lună 1.05 € / mp / lună

Teren de închiriat – 5887 mp, Str. Matei Corvin ...

Episcopia Bihorului, Oradea

5.887 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

30.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren extravilan Episcopia Bihorului

Episcopia Bihorului, Oradea

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

teren extravilan in Episcopia Bihor

Episcopia Bihorului, Oradea

6.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

99 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Inchiriez Hale depozitare ?i productie in orade ...

Episcopia Bihorului, Oradea

1.100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

499 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriez hale industriale ?i depozitare cu par ...

Episcopia Bihorului, Oradea

6.000 mp utili
114.000 mp teren
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
18

2.700 €
/ lună 3.60 € / mp / lună

Hală industrială- depozitare, suprafață utilă 7 ...

Iosia-Nord, Oradea

La ~5km distanță

Agenție

7 luni în urmă
8

3.327 €
/ lună
2.750 €
4.44 € / mp / lună

Hala 750mp, ideala productie-depozitare, zona I ...

Iosia-Nord, Oradea

La ~5km distanță

Agenție

7 luni în urmă
6

750 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Antony Estate I Chirie Spatiu Comercial Prima U ...

Iosia-Nord, Oradea

La ~5km distanță

60 mp utili
4E
2023

Agenție

Mai mult de un an
4

500 €
/ lună 8.93 € / mp / lună

Spatiu comercial Stefan cel Mare, 56mp, 0% comi ...

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

56,2 mp utili
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
3

270 €
/ lună 3 € / mp / lună

Închiriere Spațiu Depozitare Strada U ...

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

400 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Dau in chirie spa?iu comercial Rogerius

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

45 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
6

3.615 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hale de inchiriat cu birouri , Oradea, Bihor A1 ...

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

91.000 €
/ lună 1,625.00 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial renovat

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

56 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

3.300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu Comercial 330 mp. 12 mp.neg. Transilvani ...

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

330 mp utili
1988
Agenție

6 luni în urmă
6

1.500 €
/ lună 8.11 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat cu vizibilita exc ...

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

185 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

450 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

18 mp utili
1990
Agenție

3 luni în urmă
1

450 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

18 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

3 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - ...

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

90 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
20

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial bdul ?tefan cel Mare,Oradea, 6 ...

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

500 €
/ lună 9.43 € / mp / lună

Spatiu de birou de inchiriat in Oradea, zona Ro ...

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

53 mp utili
4E
Agenție

1 lună în urmă
5

3.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat zona Uzinelor Ora ...

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
4

420 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial cu 2 camere de inchiriat in zo ...

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

42 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

449 €
/ lună 24.94 € / mp / lună

Antony Estate | Spatiu Comercial

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

18 mp utili
Dezvoltator
Comision 0%

Mai mult de un an
1

654 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spațiu de Producție - Depozitare &#23 ...

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

1E
Agenție

2 luni în urmă
1

449 €
/ lună 24.94 € / mp / lună

Antony Estate | Spatiu Comercial

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

18 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
13

840 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, Rogerius, Oradea ...

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
4

200 €
/ lună
150 €
9.52 € / mp / lună

Inchiriez 2 spatiu de tip GARAJ INCALZIT usa au ...

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

21 mp utili

Spaţii comerciale de închiriat în Episcopia-Bihorului, Oradea

Episcopia-Bihorului, parte a orașului Oradea, oferă un mediu propice pentru afaceri, având acces facil la infrastructura locală. Imoradar24.ro a analizat piața pentru a-ți oferi cele mai relevante informații despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 500 euro, cu oferte ce încep de la 500 euro și pot ajunge până la 800.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 80 m², cu cele mai mari proprietăți având până la 998 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 17% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 108 zile, indicând o piață activă.

Episcopia-Bihorului reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat, cu prețuri accesibile și dimensiuni variate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum ofertele disponibile!