Proprietar
Proprietăți unice: 17
Proprietari: 2
Agenție

Ieri
4

490.000 €
/ lună 188.10 € / mp / lună

Teren rezidential premium zona Branului, Dealur ...

Dealuri Oradea, Oradea

2.605 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

29.500 €
/ lună 55.45 € / mp / lună

Teren de vanzare in zona de Dealuri Oradea

Dealuri Oradea, Oradea

532 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

1.600 €
/ lună 4.21 € / mp / lună

Cladire de inchiriat, pretabila clinica, Gheorg ...

Dealuri Oradea, Oradea

380 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
3

600 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu comercial nou, cu vitrina, Oradea, Bihor

Dealuri Oradea, Oradea

36 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

96.900 €
/ lună 69.81 € / mp / lună

RECO Teren intravilan cu PUZ aprobat, 1388mp -d ...

Dealuri Oradea, Oradea

1.388 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

125.000 €
/ lună 51.78 € / mp / lună

RECO Teren intravilan pentru investitie 2414 mp ...

Dealuri Oradea, Oradea

2.414 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

53.900 €
/ lună 93.09 € / mp / lună

RECO Teren 579mp cu proiect de casa zona Dealur ...

Dealuri Oradea, Oradea

579 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

49.000 €
/ lună 57.04 € / mp / lună

Teren 859mp Dealuri Oradea

Dealuri Oradea, Oradea

859 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

37.900 €
/ lună
39.000 €
51.36 € / mp / lună

Teren intravilan 771 mp, zona Dealuri Oradea | ...

Dealuri Oradea, Oradea

738 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

45.500 €
/ lună 53.53 € / mp / lună

Teren 842 de vanzare in zona Dealuri Oradea

Dealuri Oradea, Oradea

850 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

56.000 €
/ lună
58.000 €
56 € / mp / lună

RECO teren intravilan in Oradea

Dealuri Oradea, Oradea

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

62.500 €
/ lună 54.02 € / mp / lună

RECO teren intravilan Oradea

Dealuri Oradea, Oradea

1.157 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

158.800 €
/ lună 43.52 € / mp / lună

Teren intravilan Dealuri Oradea 3649 mp

Dealuri Oradea, Oradea

3.649 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

115.000 €
/ lună
120.000 €
114.89 € / mp / lună

Teren construibil 1000 mp Dealuri Oradea, aproa ...

Dealuri Oradea, Oradea

1.001 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 115,000 € și 120.000 €
Agenție

Mai mult de un an
7

450 €
/ lună 7.38 € / mp / lună

Apartament 3 camere, 61 mp, parter, multiple fu ...

Dealuri Oradea, Oradea

61 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

144.500 €
/ lună 70.04 € / mp / lună

Teren intravilan 2063 mp de vanzare in zona Dea ...

Dealuri Oradea, Oradea

2.063 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

144.999 €
/ lună 73.49 € / mp / lună

Casa cu teren 2000mp anexe Izvorului Oradea

Dealuri Oradea, Oradea

2 camere
1.973 mp
1.973 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
11

480 €
/ lună 6 € / mp / lună

RECO Spatiu de birouri si garaj

Iorga, Oradea

La ~5km distanță

80 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

60.000 €
/ lună 52.04 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1153 mp, zona Iorg ...

Iorga, Oradea

La ~5km distanță

1.153 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

600 €
/ lună 4 € / mp / lună

De inchiriat casa de locuit / spa?iu comercial ...

Iorga, Oradea

La ~5km distanță

150 mp utili
1980

Agenție

Mai mult de un an
7

400 €
/ lună 17.39 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Oradea

La ~5km distanță

23 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
3

364 €
/ lună
301 €
11.38 € / mp / lună

BIROU DE INCHIRIAT| ORADEA| 16 MP | LOCURI DE P ...

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

32 mp
2000
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

1.200 €
/ lună 2.52 € / mp / lună

Inchiriez hala productie sau depozitare de 477m ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

477 mp utili
114.000 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
4

300 €
/ lună 13.04 € / mp / lună

SPATIU MEDICAL DE INCHIRIAT ULTRACENTRAL

Ultracentral, Oradea

La ~5km distanță

23 mp utili
1960
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Servicii de depozitare si logistica de calitate ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

500 mp utili
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

7.623 €
/ lună
6.300 €
5.45 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1400 mp - Productie - Depoz ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

1E
Agenție

Mai mult de un an
11

500 €
/ lună 3.38 € / mp / lună

Spatiu comercial/birou 148 mp utili de inchiria ...

Ultracentral, Oradea

La ~5km distanță

148 mp
Agenție

Mai mult de un an
2

150 €
/ lună 1.56 € / mp / lună

BIROU DE INCHIRIAT| ORADEA| 16 MP | LOCURI DE P ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

96 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

3.944.000 €
/ lună 59.00 € / mp / lună

Teren industrial de vanzare cu dublu front, Par ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

66.853 mp teren
4E
Dezvoltator
Comision 0%

11 luni în urmă
5

774 €
/ lună 3 € / mp / lună

Închiriere birou compartimentat, str. Uzin ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

258 mp
2E