Proprietăți unice: 1012
Proprietari: 167
Agenție

2 zile în urmă
16

5.901 €
/ lună 13.20 € / mp / lună

Spatii de birouri de 447mp de închiriat

Central, Oradea

447 mp utili
1E
2020
Agenție

6 zile în urmă
8

1.400 €
/ lună 16.87 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Oradea, Calea ...

Calea Aradului, Oradea

83 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
4

1.550 €
/ lună 7.01 € / mp / lună

Spațiu de inchiriat in Oradea , destinație mixt ...

Iosia, Oradea

221 mp utili
1999

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
7

800 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Oradea cu echi ...

Central, Oradea

64 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
6

1.713 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

HALA INDUSTRIALA | DE INCHIRIAT | ORADEA

Exterior Vest, Oradea

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

750 €
/ lună 9.49 € / mp / lună

Spațiu comercial de 79 mp de închiriat, strada ...

Valenta, Oradea

79 mp utili
4E
1985
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

787 €
/ lună 14.57 € / mp / lună

Ioșia: două spații vitrate, unire posibilă

Iosia, Oradea

54 mp utili
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.029 €
/ lună 6.86 € / mp / lună

Spațiu comercial renovat, vitrină 8 m, Etaj 1

Iosia, Oradea

150 mp utili
2008
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

200 €
/ lună 20 € / mp / lună

SPATIU MANICHIURA | SALON | ORADEA | STR. TEPES ...

Cantemir, Oradea

10 mp utili
2020
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Oradea, depozitare sau pro ...

Cantemir, Oradea

Agenție

2 săptămâni în urmă
5

1.936 €
/ lună
1.600 €
6.21 € / mp / lună

Atelier de productie si depozitare de inchiriat ...

Valenta, Oradea

Agenție

2 săptămâni în urmă
6

2.300 €
/ lună 11.22 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Oradea, zona D ...

Dacia, Oradea

205,26 mp utili
Agenție

Ieri
11

48.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren de vanzare 1200 mp Suncuius, zona cabane ...

Central, Oradea

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

42.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan Oradea, parcele de casa

Est, Oradea

850 mp teren
Agenție

Ieri
1

574.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren 8200 mp ,zona Oncea

Oncea, Oradea

8.200 mp teren
Agenție

Ieri
2

540.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren in Oradea langa Real

Central, Oradea

12.000 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
3

95.000 €
/ lună 24.36 € / mp / lună

Teren intravilan - 3900 mp - Podgoria - IMOBIHO ...

Podgoria, Oradea

3.900 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
3

99.900 €
/ lună 118.93 € / mp / lună

DE vanzare teren intravilan 840mp, Strada Piers ...

Oncea, Oradea

840 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
8

3.200 €
/ lună 3.76 € / mp / lună

De inchiriat Hotel 24 de camere si 3 apartament ...

Calea Clujului, Oradea

850 mp utili
Agenție

2 zile în urmă
5

3 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - ...

Vest, Oradea

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

120 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN - 833 mp | Str. Ciheiului, Ora ...

Centura, Oradea

833 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
6

22.800 €
/ lună 26.82 € / mp / lună

Teren intravilan Saldabagiu de Munte 850 mp

Central, Oradea

850 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

2.501 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Chirie Ultra-central Oradea – spațiu HoReCa în ...

Ultracentral, Oradea

240 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

500 €
/ lună 9.43 € / mp / lună

Spatiu de birou de inchiriat in Oradea, zona Ro ...

Rogerius, Oradea

53 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

42.000 €
/ lună 33.79 € / mp / lună

1243 mp teren intravilan Hidiselu de sus, zona ...

Central, Oradea

1.243 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

138.000 €
/ lună 89.79 € / mp / lună

Teren Centura Osorhei / 1537 mp / Oradea

Centura, Oradea

1.537 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
10

3.500.000 €
/ lună 833.33 € / mp / lună

Teren Ultracentral 4 200 mp pentru bloc Oradea

Ultracentral, Oradea

4.200 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
20

2.200.000 €
/ lună 2,000.00 € / mp / lună

Teren 1 100 mp + 2 case pentru bloc pe Bulevard ...

Dacia, Oradea

1.100 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
15

220 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Teren str. Aurel Ciupe 1 694 sau 3 500 mp cea m ...

Central, Oradea

1.694 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
8

480 €
/ lună 9.60 € / mp / lună

Birou 50 mp cu separeu la Romcom Business Cente ...

Central, Oradea

50 mp utili