Proprietar
Proprietăți unice: 14
Proprietari: 3
Agenție

3 luni în urmă
6

1.050 €
/ lună 4.20 € / mp / lună

Hala industriala noua de inchiriat, Les, Bihor

Leș

Agenție

9 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 0.77 € / mp / lună

Hala | Spatiu depozitare, productie de inchiria ...

Leș

Agenție

11 luni în urmă
5

1.750 €
/ lună
2.555 €
1.21 € / mp / lună

SPATIU INDUSTRIAL - HALA | LES | BIHOR

Leș

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

37.000 €
/ lună 30.83 € / mp / lună

Teren intravilan 1200mp Les

Leș

1.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

25.000 €
/ lună 44.64 € / mp / lună

NECTORA IMOB-Teren Intravilan Imprejmuit 560 mp ...

Leș

560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

19.500 €
/ lună 38.84 € / mp / lună

Vand teren intravilan Les Bihor

Leș

502 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

18.000 €
/ lună 33.96 € / mp / lună

RECO Teren intravilan in Les

Leș

530 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

26 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Terenuri de vanzare Les (Nojorid) parcele pentr ...

Leș

318 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

34.500 €
/ lună 2.00 € / mp / lună

Parcele de teren extravilan in Les,Gaminvest,V4 ...

Leș

17.265 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

16.500 €
/ lună 33 € / mp / lună

Teren intravilan construibil, suprafata 500 mp, ...

Leș

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

33.000 €
/ lună 33 € / mp / lună

Teren intravilan construibil, suprafata 1000 mp ...

Leș

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

121.500 €
/ lună
136.728 €
23.99 € / mp / lună

Teren intravilan pentru dezvoltare Les, Bihor, ...

Leș

5.064 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

175.000 €
/ lună 29.43 € / mp / lună

Vand teren intravilan,in satul Les ,ultracentra ...

Leș

5.946 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
12

2.400 €
/ lună 2 € / mp / lună

Hale de inchiriat in Bihor-Nojorid-Les , depozi ...

Leș

1.200 mp utili
4.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
2

12.000 €
/ lună 24 € / mp / lună

RECO Teren 500 mp intravilan de vanzare in Paus ...

Păușa

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

44.000 €
/ lună 10.23 € / mp / lună

Teren intravilan in Pausa

Păușa

La ~5km distanță

4.301 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

15.500 €
/ lună 31 € / mp / lună

RECO Teren intravilan cu proiect de casa in Pau ...

Păușa

La ~5km distanță

500 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
1

12.000 €
/ lună 24 € / mp / lună

RECO Teren Intravilan de vanzare Pausa, Bihor , ...

Păușa

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

8.500 €
/ lună 15.65 € / mp / lună

Parcele teren intravilan | 543 mp | Pausa | Noj ...

Păușa

La ~5km distanță

543 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

5.500 €
/ lună 11 € / mp / lună

De vanzare parcele teren intravilan, zona Pausa ...

Păușa

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

6.500 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Parcele de vanzare Pausa

Păușa

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

11.990 €
/ lună 23.98 € / mp / lună

Teren Intravilan Pausa

Păușa

La ~5km distanță

500 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
3

9.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

RECO Teren intravilan langa padure Pausa

Păușa

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

53.800 €
/ lună 56.63 € / mp / lună

Teren cu proiect si autorizatie de constructie ...

Chișirid

La ~5km distanță

950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

80.000 €
/ lună 53.33 € / mp / lună

Teren intravilan Chisirid 2766 mp

Chișirid

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

34.900 €
/ lună
36.900 €
28.47 € / mp / lună

Teren Chisirid | 1.226 Mp | Toate Utilitatile

Chișirid

La ~5km distanță

1.226 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

47.900 €
/ lună
49.000 €
34.56 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Chișirid

La ~5km distanță

1.386 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

65.000 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Teren intravilan 1 ha pe dn 79 la 15 km De orad ...

Gepiu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

30 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand locuri de casa ,parcele , 16km de Oradea

Gepiu

La ~5km distanță

601 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

23 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan 32 parcele, situate in comuna ...

Gepiu

La ~5km distanță

543 mp teren
1E