Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
2

10.000 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Teren de vanzare

Ghiorac

2.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
2

14.800 €
/ lună 14.80 € / mp / lună

Parcele Intravilan 5km de Salonta Utilitati si ...

Arpășel

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

40 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare 10000m2 Strejnicu

Satu Nou

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

69.900 €
/ lună 18.89 € / mp / lună

Teren 3,700mp intravilan Satu Nou Panciu

Satu Nou

La ~10km distanță

3.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

40 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare 10000m2 Strejnicu

Satu Nou

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

79.000 €
/ lună 2.33 € / mp / lună

Lac de pescuit balta

Batăr

La ~10km distanță

33.842 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

DEINCHIRIAT sau devanzare

Central, Salonta

La ~10km distanță

857 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

200 €
/ lună 3.45 € / mp / lună

Spatiu comercial 23,5 / 35 / 58,5 m2 Str. Repub ...

Central, Salonta

La ~10km distanță

58 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

7 €
/ lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Salonta

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

36.000 €
/ lună 53.57 € / mp / lună

Teren Intravilan Salonta 672 mp

Central, Salonta

La ~10km distanță

672 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

42.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan Salonta. Parcele pentru case. ...

Central, Salonta

La ~10km distanță

850 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
16

700 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Spatiu comercial alimentatie publica de inchiri ...

Central, Salonta

La ~10km distanță

150 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

1.948 €
/ lună 1.95 € / mp / lună

Hala de inchiriat Salonta 1000mp

Central, Salonta

La ~10km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

15.000 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Teren de vanzare in Misca, jud. Arad

Mișca

La ~15km distanță

1.440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

19.500 €
/ lună 2.01 € / mp / lună

Teren extravilan front mare la sosea

Husasău de Tinca

La ~20km distanță

9.682 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

250 €
/ lună 7.81 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Chisineu Cris CEN ...

Chișineu-Criș

La ~20km distanță

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat, 250 mp, Chisineu Cris

Central, Chișineu-Criș

La ~20km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

30.000 €
/ lună 44.58 € / mp / lună

Teren de vanzare

Chișineu-Criș

La ~20km distanță

673 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

800 €
/ lună 8.08 € / mp / lună

Spatiu comercial 99m2 de inchiriat ultracentral

Ultracentral, Chișineu-Criș

La ~20km distanță

99 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

210 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez Spa?iu Comercial (28mp) in Chi?ineu-C ...

Central, Chișineu-Criș

La ~20km distanță

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

25.636 €
/ lună 8.55 € / mp / lună

Teren intravilan

Bicaci

La ~25km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

11 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare linga lacul Miersig

Miersig

La ~25km distanță

2.878 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

42.000 €
/ lună 16.80 € / mp / lună

Se vinde un teren

Miersig

La ~25km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

22.000 €
/ lună 19.61 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Cefa

La ~25km distanță

1.122 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

65.000 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Teren intravilan 1 ha pe dn 79 la 15 km De orad ...

Gepiu

La ~25km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

80.000 €
/ lună 20.51 € / mp / lună

Teren intravilan

Gepiu

La ~25km distanță

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

30 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand locuri de casa ,parcele , 16km de Oradea

Gepiu

La ~25km distanță

601 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

3.247 €
/ lună 3.25 € / mp / lună

Vand loc de casa

Nădab

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

18.900 €
/ lună 7.48 € / mp / lună

Teren intravilan, comuna Socodor, jud. Arad, 25 ...

Socodor

La ~30km distanță

2.527 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

5.900 €
/ lună 590 € / mp / lună

Vand 10,56 ha pasune extravilant cu front la DN ...

Socodor

La ~30km distanță

10 mp teren