Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

100 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Teren de vanzare Baile 1 Mai 600m2 Sanmartin un

Băile 1 Mai

600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
6

460.000 €
/ lună 153.33 € / mp / lună

RECO teren de vanzare in zona Baile Felix cu pr ...

Băile Felix

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

32.800 €
/ lună 62.48 € / mp / lună

Teren 525mp Sanmartin / Aleea Principala

Băile Felix

La ~5km distanță

525 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

89.000 €
/ lună 89 € / mp / lună

Teren Sanmartin/Cihei

Băile Felix

La ~5km distanță

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

95 €
/ lună 3.80 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Băile Felix

La ~5km distanță

25 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
3

285.800 €
/ lună 49.98 € / mp / lună

Teren Intravilan Baile Felix cu acces din E79

Băile Felix

La ~5km distanță

5.718 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

9.900 €
/ lună 18.68 € / mp / lună

Spatiu versatil pentru business in Baile Felix

Băile Felix

La ~5km distanță

530 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

490 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

TEREN DE INCHIRIAT BAILE FELIX E73

Băile Felix

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
3

99.800 €
/ lună 13.59 € / mp / lună

Teren De Vanzare In Alesd

Băile Felix

La ~5km distanță

7.346 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

215.075 €
/ lună 25 € / mp / lună

NECTORA IMOB-Teren Intravilan Baile Felix-Usa O ...

Băile Felix

La ~5km distanță

8.603 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

48.535 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren pentru pensiune ,Baile 1 Mai,Gaminvest,V3 ...

Haieu

La ~5km distanță

571 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

1.400 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Restaurant de inchiriat cu terasa, zona Baile 1 ...

Haieu

La ~5km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

29.000 €
/ lună
35.000 €
41.43 € / mp / lună

Teren intravilan Cihei cu PUZ

Sânmartin

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu cu 4 birouri cu teren de 3000mp

Sânmartin

La ~5km distanță

100 mp utili
2005
Agenție

2 luni în urmă
1

54.700 €
/ lună 109.40 € / mp / lună

Teren Intravilan, Sanmartin, 500mp, 32ml deschi ...

Sânmartin

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

1.500 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala noua de inchiriat, la 4 km de Oradea, Sanm ...

Sânmartin

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
6

57.500 €
/ lună 115 € / mp / lună

RECO Teren intravilan pentru loc de casa 500 mp ...

Sânmartin

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

250.000 €
/ lună 208.33 € / mp / lună

Teren intravilan de 1200 mp de vanzare in Baile ...

Sânmartin

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

195.000 €
/ lună 228.07 € / mp / lună

RECO Teren intravilan 855 mp dublu front strada ...

Sânmartin

La ~5km distanță

855 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

78.900 €
/ lună 118.65 € / mp / lună

Teren Intravilan, Sanmartin, 665mp

Sânmartin

La ~5km distanță

665 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

37.000 €
/ lună 1,541.67 € / mp / lună

Vand garaj amenajat in zona Independentei

Sânmartin

La ~5km distanță

24 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
2

68.400 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren intravilan Sanmartin 720 mp

Sânmartin

La ~5km distanță

720 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

39.000 €
/ lună 73.45 € / mp / lună

Reco, teren intravilan Sanmartin

Sânmartin

La ~5km distanță

531 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

500 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatiu de birou de inchiriat Sanmartin

Sânmartin

La ~5km distanță

55 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
8

69.000 €
/ lună 85.29 € / mp / lună

RECO Teren intravilan 809 mp Baile 1 Mai

Sânmartin

La ~5km distanță

809 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

53.000 €
/ lună 105.37 € / mp / lună

RECO Teren intravilan in Cihei

Sânmartin

La ~5km distanță

503 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

65 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Sanmartin/Padurea Felix si B H ...

Sânmartin

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

414.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren intravilan , zona Apateului ,4600 mp

Sânmartin

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

1.000 €
/ lună
1.100 €
6.85 € / mp / lună

Spatiu comercial cu 6 camere de inchiriat in Sa ...

Sânmartin

La ~5km distanță

146,38 mp utili
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

10.000 €
/ lună 9.71 € / mp / lună

Afacere la cheie: Pensiune 3 stele, 60 locuri s ...

Sânmartin

La ~5km distanță

1.030 mp utili