Proprietar
Proprietăți unice: 38
Proprietari: 8
Agenție

4 zile în urmă
14

770 €
/ lună 10 € / mp / lună

Ultracentral - langa Luceafarul - spatiu comerc ...

Ultracentral, Bacău

77 mp utili
1E
1984
Agenție

1 săptămână în urmă
6

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu prestari servicii/birou 50mp - Zona Ultr ...

Ultracentral, Bacău

50 mp
10E
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

2.418 €
/ lună
1.999 €
24.18 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Mihai Viteazu - B ...

Ultracentral, Bacău

100 mp utili
10E
1990

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
28

3.390 €
/ lună 75.33 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spa?iu comercial ultracent ...

Ultracentral, Bacău

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

680 €
/ lună 15.11 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spa?iu comercial ultracent ...

Ultracentral, Bacău

45 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

440 €
/ lună 6.29 € / mp / lună

Zona Centrală- spațiu comercial/birou- 70 mp ut ...

Ultracentral, Bacău

70 mp utili
1E
2000
Agenție

2 luni în urmă
3

192 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu 16 mp la etajul 5, str Piata Revolutiei ...

Ultracentral, Bacău

16 mp utili
6E
1990
Agenție

2 luni în urmă
4

156 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu 13 mp la etajul 1, str Piata Revolutiei ...

Ultracentral, Bacău

13 mp utili
6E
1990
Agenție

2 luni în urmă
20

2.501 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Ultracentral - bloc Luxor - 150mp utili

Ultracentral, Bacău

150 mp utili
10E
1985
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
18

3.389 €
/ lună
2.801 €
20.17 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral – 168 mp

Ultracentral, Bacău

168 mp utili
1985
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

3.569 €
/ lună
3.010 €
23.79 € / mp / lună

Spațiu comercial de 150.58mp de închiriat în zo ...

Ultracentral, Bacău

150,58 mp utili
9E
1998
Agenție

6 luni în urmă
12

1.400 €
/ lună
1.499 €
8.75 € / mp / lună

Lucrețiu Pătrășcanu - spațiu birouri - 160 mp - ...

Ultracentral, Bacău

5 camere
160,71 mp
Parter / 8
2000
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
15

5.092 €
/ lună 4 € / mp / lună

Ultracentral - Magazin Luceafarul - etajul 3 (i ...

Ultracentral, Bacău

1.273 mp utili
4E
1980
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
14

750 €
/ lună 5.14 € / mp / lună

Spațiu comercial 146 mp de închiriat, strada Io ...

Ultracentral, Bacău

146 mp utili
1E
1998
Agenție

10 luni în urmă
5

1.951 €
/ lună
2.186 €
24.70 € / mp / lună

Spatiu Ultracentral

Ultracentral, Bacău

79,5 mp utili
4E
1970
Agenție

10 luni în urmă
9

2.220 €
/ lună 12 € / mp / lună

De inchiriat spatiu de birou cu view 121 mp + 6 ...

Ultracentral, Bacău

185 mp utili
6E
1990
Agenție

Mai mult de un an
11

1.000 €
/ lună 8.70 € / mp / lună

Spatiu Ultracentral - 115m

Ultracentral, Bacău

115 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

12 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spatiu OFFICE open space

Ultracentral, Bacău

2 camere
120 mp
2010
Agenție

Mai mult de un an
11

12 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Spatii OFFFICE la cheie

Ultracentral, Bacău

1 camere
40 mp
2010
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

800 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiries spatiu ultracentral, activitati sport ...

Ultracentral, Bacău

200 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

1.337 €
/ lună 10.05 € / mp / lună

Spatiu de 134 mp la etajul 6, zona ultracentral ...

Ultracentral, Bacău

133,73 mp utili
6E
1990
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,337 € și 1.338 €
Agenție

Mai mult de un an
6

4.550 €
/ lună 10 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial ultracentral, Pia ...

Ultracentral, Bacău

455 mp utili
6E
1990
Agenție

6 zile în urmă
5

651 €
/ lună 14.47 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu comercial ultracent ...

Ultracentral, Bacău

45 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

1.999 €
/ lună 19.99 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Mihai Viteazu - B ...

Ultracentral, Bacău

100 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

700 €
/ lună

Inchiriez cabinet stomatologic/medical ultracen ...

Ultracentral, Bacău

Agenție

1 lună în urmă
5

766 €
/ lună 10.08 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral - langa Luceafaru ...

Ultracentral, Bacău

76 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

1.800 €
/ lună 15 € / mp / lună

Ultracentral vis a vis Luceafaru, spatiu comerc ...

Ultracentral, Bacău

120 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

468 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu 39 mp etaj 3, str Piata Revolutiei

Ultracentral, Bacău

39 mp utili
1990
Agenție

3 luni în urmă
8

590 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral subsol 118mp

Ultracentral, Bacău

118 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

2.950 €
/ lună
3.010 €
19.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 150.58mp de inchiriat in zo ...

Ultracentral, Bacău

150 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în ultracentral, Bacău

Ultracentral, Bacău, este o zonă vibrantă, ideală pentru afaceri, datorită accesului facil la transport și a fluxului constant de clienți. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.440 euro, cu oferte ce încep de la 12 euro și ajung până la 7.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 90 m², cu cele mai mari proprietăți având 1.273 m² și cele mai mici de 23 m².
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor disponibile sunt cu 1 cameră (11%) și 2 camere (4%), fără oferte pentru spații cu 3 sau mai multe camere.
  • Facilități: Multe proprietăți beneficiază de încălzire centrală, asigurând confortul necesar pentru activități comerciale.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 128 de zile, indicând o piață activă.

Ultracentral, Bacău, reprezintă o oportunitate excelentă pentru antreprenori și investitori care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Bacău!