Proprietar
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

2.601 €
/ lună
2.150 €
4.85 € / mp / lună

Hala 536mp Autorizata ISU

Nord, Bacău

Agenție

8 luni în urmă
8

44 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

De inchiriat spatii birou – Arena Mall, Bacau

Nord, Bacău

4 camere
200 mp
2000
Agenție

8 luni în urmă
4

200 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatii Comerciale de Inchiriat, Bacau, str. Ste ...

Nord, Bacău

40 mp
1990

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
12

387 €
/ lună
320 €
12.09 € / mp / lună

Spatii comerciale și de birou, zona Arena Mall

Nord, Bacău

32 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
2

180 €
/ lună 18 € / mp / lună

Spatiu birou langa Arena Mall

Nord, Bacău

10,5 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
12

800 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu Central CROITORIE Autorizat ISU

Nord, Bacău

1E
Agenție

Mai mult de un an
16

1.603 €
/ lună 3.16 € / mp / lună

BUHUSI - Hala 507 mp, curte 2107 mp

Nord, Bacău

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.390 €
/ lună
1.490 €
10 € / mp / lună

PROPIETAR inchiriez sp cartier Nord

Nord, Bacău

139 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

750 €
/ lună 4.84 € / mp / lună

Zona Nord - Spatiu cu Vitrina la Strada Princip ...

Nord, Bacău

155 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

124.900 €
/ lună 312.25 € / mp / lună

Teren Intravilan in Bacau

Nord, Bacău

400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

60.000 €
/ lună 219.78 € / mp / lună

Teren intravilan situat in zona Nord

Nord, Bacău

273 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

0 €
/ lună

Hala 536mp Autorizata ISU

Nord, Bacău

536 mp utili
4.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
10

250 €
/ lună
484 €
12.50 € / mp / lună

Spatii OFFICE central

Central, Bacău

La ~5km distanță

20 mp utili
2005
Agenție

Mai mult de un an
9

990 €
/ lună
1.197 €
4.71 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat - deschidere la E85 - Nicol ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

210 mp utili
2010
Agenție

Mai mult de un an
1

1.400 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Orizont - Marasesti

Central, Bacău

La ~5km distanță

60 mp utili

Agenție

10 luni în urmă
16

3.500 €
/ lună
3.200 €
23.33 € / mp / lună

Ultracentral - bloc Luxor - 150mp utili

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

150 mp utili
1985
Agenție

Mai mult de un an
6

4.550 €
/ lună 10 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial ultracentral, Pia ...

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

455 mp utili
6E
1990
Agenție

Mai mult de un an
6

1.337 €
/ lună
1.237 €
9.98 € / mp / lună

Spatiu de 134 mp la etajul 6, zona ultracentral ...

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

134 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
4

216 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu 18 mp etaj 3, str Piata Revolutiei Bacau

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

18 mp utili
1990
Agenție

11 luni în urmă
9

2.220 €
/ lună 12 € / mp / lună

De inchiriat spatiu de birou cu view 121 mp + 6 ...

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

185 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

7.499 €
/ lună 15.92 € / mp / lună

Spatiu Showroom Servicii cu Parking Privat

Central, Bacău

La ~5km distanță

471 mp utili
1E
2000
Agenție

Mai mult de un an
11

12 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Spatii OFFFICE la cheie

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

1 camere
40 mp
2010
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

574 €
/ lună 3.26 € / mp / lună

Spa?iu comercial

Central, Bacău

La ~5km distanță

176 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

1.000 €
/ lună 8.70 € / mp / lună

Spatiu Ultracentral - 115m

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

115 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

12 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spatiu OFFICE open space

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

2 camere
120 mp
2010
Agenție

10 luni în urmă
5

1.951 €
/ lună 24.70 € / mp / lună

Spatiu Ultracentral

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

79,5 mp utili
4E
1970
Agenție

Mai mult de un an
9

680 €
/ lună 12.36 € / mp / lună

Cabinet Medical TIC TAC

Central, Bacău

La ~5km distanță

55 mp utili
1989
Agenție

6 luni în urmă
6

1.100 €
/ lună
1.331 €
5.55 € / mp / lună

Hală/depozit Bacau de închiriat

Vest, Bacău

La ~5km distanță

Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 1,000 € și 1.331 €
Agenție

10 luni în urmă
10

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Central - Sp Com - 100 mp / vitrina stradala 2 ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

100 mp utili
4E
1961
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
19

4.779 €
/ lună
3.950 €
15.12 € / mp / lună

Spațiu de închiriat 316 mp Etaj 1/ 257 mp Parte ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

316 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Nord, Bacău

Bacău, un oraș cu o istorie bogată și un centru comercial în expansiune, oferă oportunități interesante pentru cei care caută spații comerciale de închiriat. Imoradar24.ro a analizat piața din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.840 euro, cu oferte ce încep de la 120 euro și ajung până la 9.900 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 200 m², cu cele mai mari spații având 3.102 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 5 euro, cu valori variind de la 2 euro/m² pentru cele mai accesibile spații până la 49 euro/m² pentru cele premium.
  • Facilități de parcare: Spațiile comerciale cu locuri de parcare sau garaj au un preț mediu de 5.428 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 5% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt de tip 3+ camere, ceea ce sugerează o diversitate în utilizarea spațiilor.

Bacău reprezintă o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale variate, accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți găsești viitorul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile în Bacău!