Proprietar
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 4
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
19

1.101 €
/ lună 12.10 € / mp / lună

Spațiu Comercial 91 mp, Narcisa

Narcisa, Bacău

91 mp utili
1978
Agenție

Mai mult de un an
7

699 €
/ lună 6.35 € / mp / lună

Spatiu comercial si apartament 2 camere de inch ...

Narcisa, Bacău

110 mp utili
1E
1980
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

762 €
/ lună 9.18 € / mp / lună

Spatiu comercial str Chimiei de inchiriat vanza ...

Narcisa, Bacău

83 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

2.000 €
/ lună 18.69 € / mp / lună

Ocazie! Spa?iu comercial zona Narcisa la parter ...

Narcisa, Bacău

107 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial 60mp NARCISA Bacau

Narcisa, Bacău

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

250.000 €
/ lună 1,250.00 € / mp / lună

Spatiu Comercial - Vanzare Inchiriere

Narcisa, Bacău

200 mp utili
200 mp teren
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
7

1.400 €
/ lună 11.20 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat! Zona excelenta! ...

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

125 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

2.634 €
/ lună
2.177 €
19.09 € / mp / lună

Spatiu Birou & Parking

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

138,88 mp utili
2008
Agenție

1 lună în urmă
9

227 €
/ lună 16.21 € / mp / lună

Spatiu Birou Parking

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

14 mp utili

Agenție

3 luni în urmă
5

2.080 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat 520 mp, toate uti ...

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
9

3.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatii de birouri 320 mp (160 mp pe nivel)+hala ...

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
5

1.700 €
/ lună 13.60 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat! Zona excelenta! ...

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

125 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
1

450 €
/ lună 0.38 € / mp / lună

Teren De Inchiriat Zona Margineni

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

820 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu comercial zona centrala Bacău

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

82 mp utili
4E
1983
Agenție

Mai mult de un an
4

1.649 €
/ lună 14.46 € / mp / lună

Spatiu de birouri premium 114 mp pe Strada St ...

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

114 mp
1980
Agenție

7 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună 32.61 € / mp / lună

Spatiu Comercial Nou de Inchiriat, Arena Reside ...

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

46,2 mp utili
2025
Agenție

8 luni în urmă
9

297 €
/ lună
245 €
11.88 € / mp / lună

Spatiu 30AVENUE, asigurări, consultanta , serv ...

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

25 mp utili
4E
Agenție

7 luni în urmă
6

12 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spații moderne de închiriat – zona Ti ...

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

12 mp utili
2000
Agenție

Mai mult de un an
20

1.499 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu birouri, clinica medicala, activitati ed ...

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

180 mp
1980
Agenție

11 luni în urmă
7

600 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Cabinet stomatologic- 1 punct de lucru - str. 9 ...

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

44 mp utili
4E
1960
Agenție

1 săptămână în urmă
19

1.299 €
/ lună 3.51 € / mp / lună

Hala de productie 370 mp renovata de inchiriat ...

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
23

400 €
/ lună 6.15 € / mp / lună

Spatiu Comercial ideal pentru afaceri de succes ...

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

65 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
6

300 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu de birou/birouri de inchiriat 21-110 mp ...

9 Mai, Bacău

La ~5km distanță

7 camere
21,5 mp
1985
Agenție

11 luni în urmă
10

650 €
/ lună 11.40 € / mp / lună

Spatiu comercial, 57mp, Cornisa

Cornișa, Bacău

La ~5km distanță

57 mp utili
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
6

650 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 60 m2,

Cornișa, Bacău

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

2 zile în urmă

215.000 €
/ lună 888.43 € / mp / lună

Spatiu comercial in inima cartierului Cornisa

Cornișa, Bacău

La ~5km distanță

242 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

3.800 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial in sta?ia de autobuz Orizont

Orizont, Bacău

La ~5km distanță

228 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
15

2.105 €
/ lună
2.560 €
24.20 € / mp / lună

Orizont - spatiu comercial stradal 87mp

Orizont, Bacău

La ~5km distanță

87 mp utili
1975
Agenție

2 luni în urmă
11

1.600 €
/ lună
1.500 €
18.60 € / mp / lună

Orizont-Spatiu comercial 85 mp!

Orizont, Bacău

La ~5km distanță

86 mp utili
1E
1980
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

600 €
/ lună

Inchiriere Salon de Infrumusetare COMPLET DOTAT ...

Orizont, Bacău

La ~5km distanță