Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

701 €
/ lună 15.93 € / mp / lună

Spațiu comercial, str.Energiei

Energiei, Bacău

44 mp utili
1983
Agenție

1 lună în urmă
4

199.000 €
/ lună 346.09 € / mp / lună

Teren Unicat , str. Energiei - comision 0%

Energiei, Bacău

575 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

420 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Birouri Parter, Zona Intens Ci ...

Energiei, Bacău

60 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

22.000 €
/ lună 2.39 € / mp / lună

Teren Racaciuni DN2 E85 9300 m2

Central, Bacău

La ~5km distanță

1 camere
9.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

4.000 €
/ lună 10.18 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ultracentral

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

393 mp utili
1E
Agenție

2 luni în urmă
2

22.500 €
/ lună 20.45 € / mp / lună

Teren intravilan 1100 mp, Lilieci-Bacau

Central, Bacău

La ~5km distanță

1.100 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

95.000 €
/ lună
99.000 €
2,567.57 € / mp / lună

inchiriez vand spa?iu comercial

Central, Bacău

La ~5km distanță

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

2.100 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

OLIV CAFE este de inchiriat - oportunitate exce ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

45.000 €
/ lună 112.50 € / mp / lună

Teren 400 m/p cu doua deschideri la doua strazi ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

4.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat Zona C.I.C., Baca ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
19

663.000 €
/ lună 44.98 € / mp / lună

Teren industrial 14.740 mp, de vanzare, autoriz ...

Sud, Bacău

La ~5km distanță

14.740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

700 €
/ lună

Inchiriez cabinet stomatologic/medical ultracen ...

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

39.000 €
/ lună 1.48 € / mp / lună

Teren extravilan Beresti Bistrita

Central, Bacău

La ~5km distanță

26.300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

74.300 €
/ lună 97.89 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, Bacau, str.Agudulu ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

759 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

1.950 €
/ lună 11.14 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Piata Sud

Sud, Bacău

La ~5km distanță

175 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
15

115.000 €
/ lună 113.86 € / mp / lună

Teren intravilan 1010 mp cu casa batraneasca, m ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

3 camere
1.010 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

651 €
/ lună 14.47 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu comercial ultracent ...

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

300 €
/ lună
350 €
0.20 € / mp / lună

Inchiriez teren/Teren de inchiriat

Central, Bacău

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

600 €
/ lună 25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

600 €
/ lună 25 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial ultracentral

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

110 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

702 m2 intravilan Selgros

Central, Bacău

La ~5km distanță

702 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

24.000 €
/ lună 13.71 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Bacău

La ~5km distanță

1.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.200 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Exterior Vest, Bacău

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

150.000 €
/ lună 25.18 € / mp / lună

Oportunitate investitie Teren intravilan in Bac ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

5.957 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

430 €
/ lună 10.75 € / mp / lună

Spatiu Ultracentral

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
4

280 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

De inchiriat birou la parter, ULTRACENTRAL

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

16 mp utili
1980
Agenție

3 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala de inchiriat 200 mp | Zona industriala Tol ...

Central, Bacău

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

766 €
/ lună 10.08 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral - langa Luceafaru ...

Ultracentral, Bacău

La ~5km distanță

76 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

600 €
/ lună 16.22 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Bacău

La ~5km distanță

37 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
6

50.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren De Vanzare

Central, Bacău

La ~5km distanță

2.500 mp teren