Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
19

29.999 €
/ lună 2.23 € / mp / lună

Casa din chirpici, bucatarie de vara si 1.34 ha ...

Ardeoani

2 camere
13.434 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

700 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comercial de 175mp, ideal pentru showroo ...

Moinești

La ~10km distanță

175 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

830 €
/ lună 12.77 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Moinesti

Moinești

La ~10km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

35.000 €
/ lună 15.77 € / mp / lună

Terent de vanzare

Central, Moinești

La ~10km distanță

2.219 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

79.000 €
/ lună 45.14 € / mp / lună

Teren de vanzare, Gazarie, Moinesti

Central, Moinești

La ~10km distanță

1.750 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

2.490.000 €
/ lună 100.52 € / mp / lună

OPORTUNITATE DE INVESTITIE, Teren 24772 mp, Moi ...

Central, Moinești

La ~10km distanță

24.772 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

3.501 €
/ lună 31.83 € / mp / lună

Preluare restaurant de succes - oportunitate de ...

Central, Moinești

La ~10km distanță

110 mp utili
1E
2017
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Moinești

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

58 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hale de inchiriat Moinesti

Central, Moinești

La ~10km distanță

8.000 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
16

400 €
/ lună

Spatiu comercial

Central, Moinești

La ~10km distanță

Agenție

1 lună în urmă
7

169.900 €
/ lună 18.02 € / mp / lună

Teren 9,428mp Podis / Calea Moinesti

Podiș

La ~15km distanță

9.428 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
6

29.800 €
/ lună
31.900 €
3.18 € / mp / lună

Teren langa padure | domeniu rezidential | acte ...

Podiș

La ~15km distanță

9.371 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

50.900 €
/ lună 22.27 € / mp / lună

Teren Intravilan generos la intrare in Luncani

Luncani

La ~15km distanță

2.286 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

15.000 €
/ lună 2.78 € / mp / lună

Vand 5,400 mp = Teren Extravilan in Luncani; Ba ...

Luncani

La ~15km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren 3000m

Luncani

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

22.725 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren de Vanzare Luncani - Slatina

Luncani

La ~15km distanță

909 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

57.800 €
/ lună 19.99 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 2900 mp Luncani -Ba ...

Luncani

La ~15km distanță

2.892 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

25.000 €
/ lună 2.89 € / mp / lună

PROPRIETAR-Vand teren extravilan 8.637 mpSat. L ...

Luncani

La ~15km distanță

8.637 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

42.000 €
/ lună 15.24 € / mp / lună

Vand 2756 mp teren in Luncani

Luncani

La ~15km distanță

2.756 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

25.000 €
/ lună 17.37 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 1439 mp Luncani str ...

Luncani

La ~15km distanță

1.439 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

59.800 €
/ lună 20.76 € / mp / lună

Teren Intravilan Luncani Bacau

Luncani

La ~15km distanță

2.880 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

43.000 €
/ lună
44.500 €
15.36 € / mp / lună

Teren intravilan 2800 mp, zona Luncani-Bacau

Luncani

La ~15km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren zona Magura-Hanul lui Matei

Bârzulești

La ~15km distanță

10.270 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

135.000 €
/ lună 29.91 € / mp / lună

Teren intravilan 4514 mp de vanzare, Luizi Calu ...

Petricica

La ~15km distanță

4.514 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

550 €
/ lună 5.39 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Zemeș, poziție ...

Zemeș

La ~15km distanță

102,52 mp utili
3E
1988
Agenție

3 luni în urmă
1

25.000 €
/ lună 13.26 € / mp / lună

Teren intravilan, suprafata 1886 mp, front stra ...

Zemeș

La ~15km distanță

1.886 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
8

18.000 €
/ lună 1.30 € / mp / lună

Teren agricol extravilan in Itesti de vanzare

Bolătău

La ~15km distanță

13.841 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

600 €
/ lună 12.24 € / mp / lună

Comanesti, langa Politie geamuri mari, vizibil

Coman

La ~15km distanță

49 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

12.345 €
/ lună 112.23 € / mp / lună

Cabinet stomatologic

Coman

La ~15km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Coman

La ~15km distanță

13.677 mp teren