Proprietăți unice: 800
Proprietari: 327
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 1.000 mp in Jud. Arges

Pielești

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2400 mp Bradulet Arges | utili ...

Bradu

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren si casa de vanzare

Stănești

7.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
8

108.000 €
/ lună 6.99 € / mp / lună

Teren generos de vanzare cu vedere spre Iezer i ...

Bughea de Sus

15.459 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
11

12.500 €
/ lună 12.72 € / mp / lună

Teren de vanzare pe Valea Valsanului, judet Arg ...

Nucșoara

983 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
19

215.000 €
/ lună 1.96 € / mp / lună

Teren cu stana de vanzare in apropiere de Curte ...

Central, Curtea de Argeș

109.969 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
6

37 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Bradu la 6 km de Pitesti

Radu Negru

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
12

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Cartier Colibasi Oras Mioveni

Colibași

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

38.000 €
/ lună 19 € / mp / lună

Teren de vis la marginea padurii Slatioarele,Ba ...

Slătioarele

2.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
7

33.750 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

2,5 /mp! 13.500 mp langa DN73C Investitie Rara

Berevoești

13.500 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
14

24.129 €
/ lună 3 € / mp / lună

Teren 8.043 mp la DN73C Berevoesti 3/mp! Oportu ...

Berevoești

8.043 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
4

50.900 €
/ lună 15.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 3.392 mp Gorganu, C ...

Călinești

3.392 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

43 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren intravilan Topoloveni

Central, Topoloveni

1.055 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

54.000 €
/ lună 79.76 € / mp / lună

Teren de vanzare Smeura, Str. Stoenari nr. 141, ...

Smeura

677 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

120.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan+extravilan 12000mp cu casa si ...

Mihăești

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

35.000 €
/ lună 14.09 € / mp / lună

Teren de vanzare Ciolcesti 2500 mp

Ciolcești

2.484 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
10

35.000 €
/ lună 6.48 € / mp / lună

Teren 5401 mp de vanzare in Curtea de Arges.

Central, Curtea de Argeș

5.401 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
7

2.200 €
/ lună 3.67 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu comercial 600 mp Bascov-Centr ...

Bascov

600 mp utili
1980
Agenție

4 zile în urmă
3

24.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Budeasa Mica 800 mp ...

Budeasa

800 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
2

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Mioveni, cartier Colibasi

Central, Mioveni

4.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

3.500 €
/ lună 5.83 € / mp / lună
4.000 €

Hale industriale, str. Depozitelor, Pitesti

Nord, Pitești

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

62.000 €
/ lună 84.93 € / mp / lună

Teren Intravilan 730 mp Valea Mare, Stefanesti, ...

Valea Mare

730 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Oportunitate ! Teren Iconic pentru Constructia ...

Cetățeni

3.000 mp teren
1E
Agenție

5 zile în urmă
6

105.000 €
/ lună 84.27 € / mp / lună

0% Comision Teren intravilan 1246 mp Prundu Pla ...

Geamăna

1.246 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

35 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Curtea de Argeș

1.500 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

37.164 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren intravilan, Comuna Corbi, Jud. Arges, toa ...

Jgheaburi

3.097 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

500 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spatiu inchiriere

Vedea

45 mp utili
Agenție

Ieri
5

300 €
/ lună 27.27 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral

Ultracentral, Pitești

11 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

962 €
/ lună 16.03 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Exterior Vest, Pitești

60 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
10

130.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren central intravilan in Mioveni

Central, Mioveni

2.000 mp teren