Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

Mai mult de un an
11

605 €
/ lună
499 €
13.75 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial 44 mp, Tudor Vladim ...

Tudor Vladimirescu, Pitești

44 mp utili
8E
1988
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

800 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Spatiu Comercial -Tudor Vldimirescu

Tudor Vladimirescu, Pitești

90 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
8

1.200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Birouri Fratii Golesti

Frații Golești, Pitești

La ~5km distanță

120 mp
2008
4E
Agenție

5 luni în urmă
9

480 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu Birou Semicentral Pitesti

Frații Golești, Pitești

La ~5km distanță

80 mp
2010
6E
Agenție

2 luni în urmă
6

287 €
/ lună 12.48 € / mp / lună

Spatiu comercial 23 mp Fratii Golesti stradal

Frații Golești, Pitești

La ~5km distanță

23 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
5

450 €
/ lună 7.38 € / mp / lună

Spatiu birouri, B.dul Republicii, Zona Fratii G ...

Frații Golești, Pitești

La ~5km distanță

61 mp utili
6E
Agenție

2 luni în urmă
6

287 €
/ lună 12.48 € / mp / lună

Spatiu comercial 23 mp Fratii Golesti stradal

Frații Golești, Pitești

La ~5km distanță

23 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

7 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Cladire de inchiriat, Spatiu Comercial, Birouri ...

Frații Golești, Pitești

La ~5km distanță

376 mp utili
3E
Agenție

4 luni în urmă
4

295.000 €
/ lună 463.84 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Bld. Fratii Golesti

Frații Golești, Pitești

La ~5km distanță

636 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
12

699 €
/ lună 20.56 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Fratii Golesti, P ...

Frații Golești, Pitești

La ~5km distanță

34,2 mp utili
5E
2020
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
17

2.100 €
/ lună 12.35 € / mp / lună

Spațiu comercial generos – 160 mp – poziție pre ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

170 mp utili
2010
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,100 € și 2.541 €
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Inchiriez casa str. Calea Craiovei, Pite?ti

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

160 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
13

1.000 €
/ lună 5.41 € / mp / lună

Inchiriez demisol, parter si 2 etaje, Pitesti, ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

185 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

10 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, stradal, 130mp, ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

130 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
9

633 €
/ lună 9.04 € / mp / lună

Spațiu Comercial 70 mp | Craiovei - Parter ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

70 mp utili
1981
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

150 €
/ lună 30 € / mp / lună

Inchiriez camera in incinta salonului de infrum ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

5 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
19

3.996 €
/ lună 5.40 € / mp / lună

Spatiu comercial 5,4 €/mp, 740mp, Craiove ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

740 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

1.400 €
/ lună
1.694 €
10 € / mp / lună

CRAIOVEI | Spatiu comercial | open space | 140 ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Spatiu Comercial Parter Craiovei Pitesti Dispon ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

65 mp utili
2020
Agenție

1 lună în urmă
3

153 €
/ lună 11.77 € / mp / lună

Birouri de inchiriat

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

13 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

550.000 €
/ lună 550 € / mp / lună

teren Craiovei piata Smardan

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

59 €
/ lună 4.54 € / mp / lună

Inchiriez locuri de parcare!

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

13 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

450 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu comercial 130 mp Craiovei-Doj ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

130 mp utili
2E
2005
Agenție

2 săptămâni în urmă

450 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu comercial 130 mp Craiovei-Doj ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

550 €
/ lună 6.11 € / mp / lună

Inchiriez cabinet stomatologic

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

90 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

600 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri Craiovei Scoala 11

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

110 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
9

650 €
/ lună 8.67 € / mp / lună

De Inchiriat Spatiu 75 mp PARTER central- strad ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

75 mp utili
2010
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
7

1.300 €
/ lună 11.40 € / mp / lună

De inchiriat-Spatiu comercial Calea Craiovei-Zo ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

114 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

150.000 €
/ lună
180.000 €
150 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Pitesti, zona Craiovei ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

2.201 €
/ lună 17.20 € / mp / lună

Inchiriere spatiu Comercial central situat apro ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

128 mp utili
4E
1979