Proprietar
Proprietăți unice: 19
Proprietari: 7
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

2.700 €
/ lună 30 € / mp / lună

Pitesti Gavana - Strada 1 Decembrie - sup 90 mp ...

Găvana, Pitești

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

900 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

De inchiriat spatiu 160mp

Găvana, Pitești

140 mp utili
210 mp teren
2005
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
18

2.499 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Închiriere spațiu etaj 1 –350mp open-space, Ale ...

Găvana, Pitești

350 mp utili
1E
2001

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
14

7 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Gavana-Langa Sp ...

Găvana, Pitești

240 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

80.000 €
/ lună 37.54 € / mp / lună

Teren de vanzare 2.131mp, Utilitati bransate, P ...

Găvana, Pitești

2.131 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

275 €
/ lună 21.15 € / mp / lună

Spatiu pentru magazin

Găvana, Pitești

13 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

6.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala NOUA de inchiriat 1800 mp Pite?ti, zona Ro ...

Găvana, Pitești

1.800 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

155.000 €
/ lună 183.22 € / mp / lună

Teren Gavana locatie excelenta langa padure si ...

Găvana, Pitești

846 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

2.000 €
/ lună 35.71 € / mp / lună

Spa?iu comercial Kaufland Shopping Park, Bd. Ni ...

Găvana, Pitești

56 mp utili
2024
Agenție

3 luni în urmă
20

1.620 €
/ lună 2.70 € / mp / lună

DE INCHIRIAT Spa?iu industrial intre 600 si 450 ...

Găvana, Pitești

600 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
16

4.500 €
/ lună 8.18 € / mp / lună

SPA?IUL IDEAL PENTRU CLINICA TA - CARTIER GAVAN ...

Găvana, Pitești

550 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
14

1.800 €
/ lună
1.688 €
8.53 € / mp / lună

Spatiu comercial Nicolae Balcescu ,Gavana Pites ...

Găvana, Pitești

211 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

7 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

inchiriez spa?iu comercial Gavana langa Spitalu ...

Găvana, Pitești

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

2.900 €
/ lună 36.25 € / mp / lună

Spa?iu com. Gavana, Bd.1 Dec.1918 F.VIXIBIL STR ...

Găvana, Pitești

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

500 €
/ lună
750 €
6.25 € / mp / lună

inchiriez spatiu pentru catering

Găvana, Pitești

80 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
12

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu, Kaufland-Nord, parter, stadal ...

Găvana, Pitești

100 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

99 €
/ lună 12.38 € / mp / lună

Parc auto stradal versatil de inchiriat-1300 mp ...

Găvana, Pitești

8 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

900 €
/ lună 5.63 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, Pite?ti

Găvana, Pitești

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.800 €
/ lună 8.18 € / mp / lună

Inchiriez spatiu servicii 220 m2

Găvana, Pitești

220 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
3

1.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Gavana 2, parter , 140 mp

Găvana 2, Pitești

La ~5km distanță

140 mp utili
1975
Agenție

Mai mult de un an
5

800 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Spatiu Gavana, vav Vitality Spa, pretabil loc d ...

Găvana Platou, Pitești

La ~5km distanță

90 mp utili
2000
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

3.250 €
/ lună 16.09 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Negru Voda - Comp ...

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

202 mp utili

Agenție

3 luni în urmă
16

5.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat central Pitesti

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

600 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

3.250 €
/ lună 16.09 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Negru Voda

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

202,75 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

500 €
/ lună 10.20 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Nord 50 mp pretabil frizerie

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

49 mp utili
10E
1980
Agenție

2 luni în urmă
1

1.000 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

inchiriat spatiu 110 mp ZONA semicentrala

Mărășești, Pitești

La ~5km distanță

110 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

400 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

inchiriat spatiu 60 mp central P+M .(prestari s ...

Mărășești, Pitești

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

2.400 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

inchiriat spatiu 140 mp ZONA ultracentrala ...I ...

Mărășești, Pitești

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
6

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pretabil birouri, strada Triva ...

Trivale, Pitești

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

2 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez elevator

Trivale, Pitești

La ~5km distanță

40 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Gavana, Pitești

Gavana, un cartier din Pitești, se bucură de o poziție strategică, fiind bine conectat la principalele artere de circulație și facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.500 euro, cu oferte ce încep de la 900 euro și ajung până la 4.500 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 212 m², cu cele mai mari proprietăți având 1.300 m² și cele mai mici de 30 m².
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt spații cu 1 cameră, reprezentând 7% din total.
  • Accesibilitate: Aproximativ 14% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Construcții recente: 7% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 90 de zile, indicând o piață activă.

Gavana, Pitești, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să găsești viitorul tău spațiu de afaceri? Explorează acum ofertele disponibile!