Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

109.900 €
/ lună 2,035.19 € / mp / lună

SUPER Oferta spatiu de vanzare|inchiriat

Dacia, Pitești

54 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala Pitesti zona Nord 600 mp pretabila product ...

Banat, Pitești

La ~5km distanță

600 mp utili
2024
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

150.000 €
/ lună 1,630.43 € / mp / lună

Proprietar ofer vanzare parter vila noua , zona ...

Banat, Pitești

La ~5km distanță

92 mp utili
2E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

1.200 €
/ lună 4.71 € / mp / lună

Spatiu Comercial Multifunctional Banat-CLASA A

Banat, Pitești

La ~5km distanță

255 mp utili
2E
2015

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.650 €
/ lună 12.69 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - Banat -amenajat ...

Banat, Pitești

La ~5km distanță

130 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

800 €
/ lună 14.55 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial ~55 mp Strada Exerc ...

Banat, Pitești

La ~5km distanță

55 mp utili
1982
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.000 €
/ lună
1.100 €
5 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial 200mp - proprieta ...

Banat, Pitești

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
15

1.600 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Beauty Salon Pite?ti, str. Teilor

Teilor, Pitești

La ~5km distanță

140 mp utili
2E
Agenție

1 lună în urmă
3

245 €
/ lună 6.28 € / mp / lună

Birou situat in zona Teilor, etaj 2, pretabil s ...

Teilor, Pitești

La ~5km distanță

39 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

700 €
/ lună 31.82 € / mp / lună

Spatiu de închiriat, Pitești

Teilor, Pitești

La ~5km distanță

1998
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

900 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial pretabil cabinet ...

Teilor, Pitești

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

1.000 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

inchiriat spatiu 110 mp ZONA semicentrala

Mărășești, Pitești

La ~5km distanță

110 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

400 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

inchiriat spatiu 60 mp central P+M .(prestari s ...

Mărășești, Pitești

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

2.400 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

inchiriat spatiu 140 mp ZONA ultracentrala ...I ...

Mărășești, Pitești

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
10

250 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Spatiu Birou Ultracentral Pitesti

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

16 mp
2010
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

300 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Inchiriez teren la 6 minute de centru

Central, Pitești

La ~5km distanță

1.100 mp utili
1.100 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
11

672 €
/ lună 6 € / mp / lună

Birouri de închiriat - Ideal pentru Afacerea TA ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
112 mp
Etaj 2 / 3
3E
Agenție

8 luni în urmă
20

3.540 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hale,spatii industriale Albota,Pitesti Arges

Periferie, Pitești

La ~5km distanță

1E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

350 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Spatiu de 30 MP

Central, Pitești

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
7

400 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu Birouri. 25 mp + dependinte - Parter - C ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

25 mp
1980
3E
Agenție

Mai mult de un an
10

2.300 €
/ lună 9.20 € / mp / lună

Inchiriez Spa?iu Etaj Casa Tudor Vladimirescu

Central, Pitești

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez Hala

Central, Pitești

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spatiu stradal Albota

Est, Pitești

La ~5km distanță

400 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
8

600 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spa?iu cabinet medical, coafura - zona centrala ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

84 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Central, Pitești

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

inchiriere teren

Central, Pitești

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

20 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez camera su posturi in salon infrumuser ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat 800 mp - Pitesti ...

Est, Pitești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

550 €
/ lună 5.73 € / mp / lună

Inchiriem apartament 3 camere ultracentral

Central, Pitești

La ~5km distanță

96 mp utili
9E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
17

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu Comercial 50 mp, Trafic Intens Auto si P ...

Nord, Pitești

La ~5km distanță

50 mp utili
10E
1978