Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
5

18.000 €
/ lună 10.70 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan-extravilan comuna T ...

Ciofrângeni

1.683 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
2

22.500 €
/ lună 7.03 € / mp / lună

Teren intravilan 3200 mp Golesti - Giurgiuveni, ...

Burluși

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

115.000 €
/ lună 14.75 € / mp / lună

Teren de vis la munte 7.795 mp construibil para ...

Opătești

La ~5km distanță

7.795 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 1.000 mp in Jud. Arges

Pielești

La ~5km distanță

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
12

90.000 €
/ lună 8.87 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Moraresti, sat Dedul ...

Dedulești

La ~5km distanță

10.141 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

491 €
/ lună 4.09 € / mp / lună

Spatiu comerial 100 mp Balilesti

Bălilești

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

10.500 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren de vanzare, 500 mp,

Bălilești

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

2.400 €
/ lună 2,400.00 € / mp / lună

InCHIRIEz teren PARCARE TIR, 50 front la DN73C, ...

Tigveni

La ~5km distanță

Intravilan
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

21.500 €
/ lună 4.56 € / mp / lună
23.000 €

Teren extravilan langa padure

Vârloveni

La ~10km distanță

4.715 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Morărești

La ~10km distanță

4.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

18.000 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

TEREN + CASA + LIVADA | 5200 mp ideal investiet ...

Morărești

La ~10km distanță

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

56.000 €
/ lună 5.78 € / mp / lună
59.000 €

Teren ~1 ha cu asfalt si utilitati la poarta, l ...

Morărești

La ~10km distanță

9.684 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 0.36 € / mp / lună

Inchiriez pe termen lung teren 2800mp, N. Balce ...

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

500 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren de vanzare Shopping City Ramnicu Valcea 6 ...

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

6.628 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
5

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat/Traian/

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

50 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
8

491 €
/ lună 6.92 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal nord

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

71 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

152 €
/ lună 1.90 € / mp / lună

Spatiu central 80 m.

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

450 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 70 mp

Nicolae Bălcescu

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

7.800 €
/ lună 5.30 € / mp / lună

Teren Intravilan 1.472 mp Cotmeana - Lintesti, ...

Lintești

La ~10km distanță

1.472 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
5

22.500 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren deal, vedere lac Zigoneni, la padure si i ...

Noapteș

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

184.000 €
/ lună 18.97 € / mp / lună

Teren intravilan 9700 m2, com. Baiculesti, Desc ...

Zigoneni

La ~10km distanță

9.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

36.000 €
/ lună 9.83 € / mp / lună

Vand teren intravilan, cu casa batraneasca.

Vonigeasa

La ~10km distanță

3.661 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

52.000 €
/ lună 3.56 € / mp / lună

Panorama superba - 14.613 mp langa A1 Tigveni - ...

Bârseștii de Sus

La ~10km distanță

14.613 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 1.233 mp de inchiriat cu desch ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

1.233 mp
1.233 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

55.000 €
/ lună 53.19 € / mp / lună

Teren,

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

1.034 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

110.000 €
/ lună 155.59 € / mp / lună

Teren intravilan Goranu, Cella Delavrancea, 707 ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

707 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
4

77.000 €
/ lună 108.60 € / mp / lună

Teren intravilan 750 mp, Goranu-Straubing, Ramn ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

709 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

48.400 €
/ lună 44 € / mp / lună

Teren intravilan 1.100 mp Goranu 3km Rm.VL. acc ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

215.000 €
/ lună 99.63 € / mp / lună

Teren intravilan 2158 mp | Goranu | Calea Bucur ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

2.158 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

41.000 €
/ lună 18.64 € / mp / lună
44.000 €

Teren de vanzare 2200 mp Goranu Izlazului Valce ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

2.200 mp teren