Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

Azi
4

3.500 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Inchiriez spatiu magazin chinezesc ultracentral ...

Ultracentral, Câmpulung Muscel

600 mp utili
Agenție

Azi
3

3.500 €
/ lună 43.75 € / mp / lună

Proprietat, Inchiriez spatiu ultracentral 80 mp

Ultracentral, Câmpulung Muscel

80 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
5

167 €
/ lună 1.52 € / mp / lună

Spatiu comercial,birou

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.600 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

500 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

De inchiriat 1500 mp, intravilan, Visoi, Campul ...

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

900 €
/ lună 18 € / mp / lună

Inchiriez birouri/spatiu comercial la km 0

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
6

800 €
/ lună 0.57 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Strada Negru V ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1.400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

589 €
/ lună 14.73 € / mp / lună

Inchiriez in zona cu vad

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

393 €
/ lună 3.28 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat vanzare

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
15

4.500 €
/ lună 2.42 € / mp / lună

HALA INDUSTRIALA MODERNA INCHIRIERE FLEXIBILA | ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1.858 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1.300 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – zonă ultracentr ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

65 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

175.000 €
/ lună 5.21 € / mp / lună

Teren de vanzare in Campulung-Muscel - 33598 mp

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

33.598 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

49.000 €
/ lună 45.67 € / mp / lună

Teren Intravilan

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1.073 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

42 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan Campulung Arges

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

37.000 €
/ lună 18.50 € / mp / lună

Teren de vanzare CAMPULUNG MUSCEL

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

11 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren in suprafata de 7685 mo

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

7.685 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
17

25.500 €
/ lună 12.40 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp deschidere DN PitestiC ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2.056 mp teren
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
10

22.000 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

175.000 €
/ lună 23.03 € / mp / lună

Intravilan 7600 mp in Grui

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

7.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in oras, Campulung M ...

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

Ieri
4

3.460 €
/ lună

De închiriat hală industrială &# ...

Nord, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 200mp de închiriat în zona ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

200 mp utili
1E
1980
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

180 mp utili
Agenție

Azi
2

2.000 €
/ lună

INCHIRIEZ LABORATOR COFETARIE CONSACRAT | UTILA ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
8

413.820 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren de Vanzare 34.485 mp | Campulung Muscel | ...

Autogară, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

34.485 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

40.000 €
/ lună 24.74 € / mp / lună

Teren si Casa batraneasca de vanzare in Bughea ...

Bughea de Sus

La ~5km distanță

1.617 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

108.000 €
/ lună 6.99 € / mp / lună

Teren generos de vanzare cu vedere spre Iezer i ...

Bughea de Sus

La ~5km distanță

15.459 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

21.000 €
/ lună 18.44 € / mp / lună

(C-lung Muscel)Vand teren 1139 m2 intravilan ed ...

Bughea de Sus

La ~5km distanță

1.139 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Bughea de Jos

Bughea de Jos

La ~5km distanță

2.237 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

3.433 €
/ lună 1.33 € / mp / lună

Vand 2.582 mp teren intravilan in Bughea de Jos ...

Bughea de Jos

La ~5km distanță

2.582 mp teren