Bădila
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

544 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Vand teren urgent

Bădila

5.515 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

15.000 €
/ lună 8.65 € / mp / lună

Teren Valea lasului -11 km A1- Strada Principal ...

Valea Iașului

La ~5km distanță

1.734 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Valea Iașului

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

24.900 €
/ lună 15.73 € / mp / lună

Teren de Vanzare | comuna Musatesti, sat Costes ...

Mușătești

La ~5km distanță

1.583 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

10.700 €
/ lună 26.75 € / mp / lună
11.800 €

teren munte - Domnesti Arges , 25km de C. de Ag

Domnești

La ~10km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

50.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Pamant Intravilan 5 000mp Bradetu Arges - asfal ...

Galeșu

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 5000 m

Oeștii Pământeni

La ~10km distanță

4.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

20.700 €
/ lună 15.92 € / mp / lună

Teren intravilan Bradulet (Ungureni) , imprejmu ...

Uleni

La ~10km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

75.000 €
/ lună 14.66 € / mp / lună

Teren de poveste - 5.115mp Sat Galesu Jud. Arge ...

Uleni

La ~10km distanță

5.115 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

6 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

885 €
/ lună

Vand sau inchiriez spa?iu birouri.

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

3 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatii de productie si depozitare

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

596 mp utili
3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

spatii de inchiriat

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

690 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

675 €
/ lună 675 € / mp / lună

Spatii de Inchiriat

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

95.000 €
/ lună 31.67 € / mp / lună

Teren de vanzare/Super pret

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

600 €
/ lună

inchiriez 6000 mp lanaga autobanda cu deschider ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

16 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

2.916 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

35 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

746 €
/ lună 9.95 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, Curtea de Arges, zo ...

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

360.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare - Curtea de Arges

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

7 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

22 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare pe strada marina

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

3.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Ocazie! Vand teren Curtea de Arges pentru casa ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

163.990 €
/ lună 62 € / mp / lună

Teren de Vanzare in Curtea de Arges (2645 mp) I ...

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

2.645 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

50 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren la un km de Manastirea Curtea de Arges

Central, Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1.753 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Curtea de Argeș

La ~10km distanță

1.384 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren si casa de vanzare

Stănești

La ~10km distanță

7.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Corbșori

La ~10km distanță

4.591 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

75.000 €
/ lună 6.45 € / mp / lună

Teren Corbi 11635 mp

Corbi

La ~10km distanță

11.635 mp teren