Tisa
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
4

29.000 €
/ lună 24.31 € / mp / lună

Teren de vanzare 1193mp 20ml Tisa Noua (la intr ...

Tisa

1.193 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

38.000 €
/ lună 76 € / mp / lună

Loc de Casa 500mp Varfurile judetul Arad

Vârfurile

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

10.000 €
/ lună

Spatii industriale de inchiriat in Industra Par ...

Aciuța

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

20 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan sup. 1034 mp

Livada

La ~10km distanță

750 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
4

117.000 €
/ lună 5.02 € / mp / lună

Teren intravilan Drumul Regelui,Vata de Sus 213 ...

Vața de Sus

La ~10km distanță

23.321 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
5

64.900 €
/ lună 5.37 € / mp / lună

Teren intravilan Tacasele, 12.095 mp, front str ...

Poiana

La ~15km distanță

12.095 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

25.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Teren extravilan, 1 ha, in orasul Sebis, Arad

Gura Văii

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

18.000 €
/ lună 3.14 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 5735 mp Ribita

Ribicioara

La ~20km distanță

5.735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intavilan cu constructie si extravil ...

Ribicioara

La ~20km distanță

6.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

5.499 €
/ lună
5.390 €
1.02 € / mp / lună

OCAZIE! 5.390mp teren Ribita, Hunedoara, curent ...

Ribița

La ~20km distanță

5.390 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

7.000 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Vind teren arabil 5ha loc. Cil jud. Arad

Cil

La ~20km distanță

50.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

20.000 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

5 terenuri extravilane agricole cu suprafata to ...

Valea

La ~20km distanță

13.374 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hala spatiu comercial depozit spatiu ...

Central, Brad

La ~25km distanță

4.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

45.000 €
/ lună
49.500 €
18 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Poienita-Brad

Brad

La ~25km distanță

2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

140 €
/ lună 6.36 € / mp / lună

Spa #539;iu pentru birou de inchiriat

Central, Brad

La ~25km distanță

22 mp utili
Agenție

2 luni în urmă

140 €
/ lună 6.36 € / mp / lună

Spațiu pentru birou de inchiriat

Central, Brad

La ~25km distanță

22 mp utili
1970
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.100 €
/ lună 5.21 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri km 0 Brad

Ultracentral, Brad

La ~25km distanță

211 mp utili
1985
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

14.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand teren intravilan pretabil constructie locu ...

Central, Brad

La ~25km distanță

2.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

85.000 €
/ lună 10.63 € / mp / lună

Casa Vantului si 8000 metri patrati in Abrud

Central, Brad

La ~25km distanță

8.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

47.500 €
/ lună 5.07 € / mp / lună

10 000 mp teren intravilan cu priveliste

Central, Brad

La ~25km distanță

9.370 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Jud HD

Central, Brad

La ~25km distanță

37.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Brad

La ~25km distanță

8.480 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
19

700 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Spatiu servicii la Drum European

Nord-Vest, Brad

La ~25km distanță

200 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Nucet

La ~25km distanță

3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

4.200 €
/ lună 0.84 € / mp / lună

Teren agricol, Barsa, Eligibil pentru fonduri E ...

Almaș

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

68.000 €
/ lună 790.70 € / mp / lună

Magazin Alimentar ALMA?, JUD. ARAD

Almaș

La ~25km distanță

86 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

27.999 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Se vinde teren 3000 mp

Almaș

La ~25km distanță

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

23.900 €
/ lună 7.90 € / mp / lună

Teren intravilan 3024 mp, in comuna Almas, Arad

Almaș

La ~25km distanță

3.024 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
8

22.000 €
/ lună 1.93 € / mp / lună

Teren intravilan si extravilan Luncoiu de Jos

Luncoiu de Jos

La ~25km distanță

11.423 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

214.500 €
/ lună 33 € / mp / lună

Oaza de liniste in inima Apusenilor teren 6.500 ...

Galbena

La ~25km distanță

6.500 mp teren