Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand /Schimb Firma cu hala de 400mp in construc ...

Livada

13.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
2

29.000 €
/ lună 55.24 € / mp / lună

Teren 525mp de vanzare, utilitati disponibile

Livada

La ~5km distanță

525 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

45.000 €
/ lună 62.33 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Livada 722 mp ID:RH-43 ...

Livada

La ~5km distanță

722 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

350.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren UNIC Intravilan Livada 12500mp fs.50 ml

Livada

La ~5km distanță

12.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
7

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Sanleani

Livada

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

42.000 €
/ lună
45.000 €
58.17 € / mp / lună

Teren in Sanleani, langa drumul principal

Livada

La ~5km distanță

722 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

11.700 €
/ lună 8.20 € / mp / lună

Teren de vanzare/ loc de casa in Zerind 1426 mp

Livada

La ~5km distanță

1.426 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

9.900 €
/ lună 9.90 € / mp / lună

Loc de casa / Teren intravilan de vanzare cu li ...

Buteni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
16

100 €
/ lună 0.51 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat sau partial!

Central, Sebiș

La ~5km distanță

195 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

27.999 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Se vinde teren 3000 mp

Almaș

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

68.000 €
/ lună 790.70 € / mp / lună

Magazin Alimentar ALMA?, JUD. ARAD

Almaș

La ~10km distanță

86 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

7.000 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Vind teren arabil 5ha loc. Cil jud. Arad

Cil

La ~10km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

100 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Inchiriez Garaj Slatina Olt

Slatina de Criș

La ~10km distanță

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

20.000 €
/ lună 66.67 € / mp / lună

Teren de vanzare in Statiunea Moneasa!

Moneasa

La ~15km distanță

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

400 €
/ lună 3.08 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Bocsig

La ~20km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

10.500 €
/ lună
12.000 €
5.25 € / mp / lună

De vanzare teren 1800mp

Clit

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

250 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat in Beliu

Beliu

La ~20km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat central

Central, Ineu

La ~25km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

300 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Spatiu 180 m patra?i pt.inchiriat

Ineu

La ~25km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

700 €
/ lună 3.80 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial cu posibilita?i mult ...

Central, Ineu

La ~25km distanță

184 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40.000 €
/ lună 133.33 € / mp / lună

Vand spatiu comercial sau de productie

Ineu

La ~25km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

45.000 €
/ lună
18 €
14.06 € / mp / lună

Teren dealul viilor randul 1

Central, Ineu

La ~25km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

3.000 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Vand 2.9 ha teren chisindia sat vasoaia/pret pe ...

Ineu

La ~25km distanță

29.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

13.900 €
/ lună 12.64 € / mp / lună

Teren intravilan ineu arad

Central, Ineu

La ~25km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40.000 €
/ lună 160 € / mp / lună

Vand hala de productie sau depozitare

Ineu

La ~25km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

2 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat + teren

Central, Ineu

La ~25km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

38.000 €
/ lună 76 € / mp / lună

Loc de Casa 500mp Varfurile judetul Arad

Vârfurile

La ~25km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

45.000 €
/ lună 7.32 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu casa. 6150mp

Târnova

La ~30km distanță

6.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatii de inchiriat .

Târnova

La ~30km distanță

290 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

16.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Gradina de vanzare.

Mărăuș

La ~30km distanță

1.200 mp teren